Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Motorkář se zákazem řízení ujížděl policistům, test na drogy po dopadení podstoupit odmítl

  • Havířov,

Jen několik minut dokázal ujíždět policistům motorkář, který před časem přišel o řidičák a pravděpodobně si nebyl jistý, jak by dopadl test na drogy. Po dopadení ho totiž odmítl podstoupit.

Honička se strhla v neděli dopoledne ve Studentské ulici. Ujíždějící motorkář neměl moc šancí ve městě ujet, protože ulice začaly okamžitě křižovat další policejní hlídky. 

Zlatuše Viačková, mluvčí Policie ČR MSK: "Policisté obvodního oddělení hodlali zkontrolovat řidiče motocyklu. Ten však na jejich znamení k zastavení nereagoval a začal ujíždět. Ze Studentské ulice jej policisté pronásledovali na trase dlouhé zhruba 3 kilometry do ulice Kpt. Vajdy. V průběhu pronásledování motorkář porušil několik pravidel silničního provozu a ohrozil ostatní účastníky. V jedné chvíli při prudkém přibrždění došlo i ke kontaktu motocyklu s policejním vozidlem. V ulici Kpt. Vajdy motocyklista se strojem Yamaha havaroval a byl policisty zadržen. Při nehodě si způsobil lehké zranění, k ošetření proto byla přivolána sanitka záchranné služby. Policisté při kontrole zjistili, že 47letý muž má platný zákaz řízení. Test na alkohol byl negativní, další test na omamné látky však dotyčný podstoupit odmítl." 
Nahlásit chybu


K tématu
Z + M Logistics, spol. s r.o. - Orlová
Orlová
od 7 388 do 12 313 Kč/měsíc

Detail

TEDOM a.s. - Bohumín Vrbice
Bohumín
od 32 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

IPO PRIMO s. r. o. - Č. Těšín
Český Těšín
od 106 do 111 Kč/hod.

Detail