Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Lidé finančně pomohli nemocnému Františkovi z Havířova, benefiční koncert uspořádala Nadace ADRA

  • Havířov,

Téměř třicet tisíc korun se vybralo během benefičního koncertu pro nemocného Františka z Havířova. Charitativní akci připravila Nadace ADRA a o vystoupení se postarala kapela Souznění, kterou tvoří lidé s hendikepem organizace Santé.

Tito lidé s hendikepem z organizace Santé moc dobře vědí, jak je důležitá pomoc druhých. I proto se symbolicky jejich kapela Souznění stala hlavním aktérem benefičního koncertu pro osmiletého Františka.

Hana Čadová, ředitelka ADRA Havířov: "My v těch benefičních koncertech spolupracujeme dlouhodobě s dětmi, které mají otevřenou veřejnou sbírku přes Nadaci ADRA. A to je jedna z forem podpory. Já jsem se moc těšila, protože to je výjimečné. Takoví zpěváci se svou upřímností, čistou radostí. To je obrovská dávka emocí.”
anketa, klient Santé: "Já myslím, že ano, máme radost." Jak se vám to povedlo a co říkáte na to, že jste Františkovi pomohli? “Hodně peněz.”

O Františka se stará jen otec a babička. Rodina peníze použije na rehabilitace a pomůcky.

Jana Mašková, babička Františka: "Velice si toho vážím. Je to pěkná částka. Budeme moci za to cvičit nějaký čas. Je to hezké a děkujeme všem.”

Benefiční koncert pro Františka s kapelou Souznění už byl třetím v pořadí. V minulosti lidé pomohli také Markétě a Veronice.

Nahlásit chybu


K tématu
Hakan Foods s.r.o.Karviná
Karviná
od 19 700 Kč/měsíc

Detail

V-TRADE, s.r.o. - Bohumín
Bohumín
od 3 200 Kč/měsíc

Detail