Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Letní havířovská akce Za kulturákem na dece sklidila velký úspěch, děti byly nadšené

  • Havířov,

I o letošních prázdninách připravil Havířov pro rodiče s dětmi akci Za kulturákem na dece. Děti se mohly těšit na Klauna z Balónkova, divadelní pohádku i malování na obličej.

Letní venkovní akce pod širým nebem mají své kouzlo. O tom se přesvědčily rodiny, které navštívily ve čtvrtek prostranství u KD. Petra Bezruče.

Kamila Charvátová, MKS Havířov: “Dneska tady bude Klaun z Balónkova od Davida Zbavitele a o půl šesté přijede brněnské divadlo Kejkle, které bude hrát pohádku o kůzlátkách."

Co říkáte prozatím na účast?

Kamila Charvátová, MKS Havířov: “Jsem překvapená a jsem ráda a doufám, že nám to počasí vydrží a přijde více dětí. A že by se ta akce mohla stát součástí každého roku, což je strašně fajn pro ty děti.”

Jak je zabavíte ty děti?

Klaun z Balónkova: “Já je zabavím velmi jednoduše. Tímhle, což jsou žížaly, které my jako Klauni z Balónkova používáme a vytváříme z toho nejrůznější výtvory. Zvířátka, kytičky. Máme ale také vlastní písničky, na které máme dětské choreografie, takže spolu budeme i tancovat a tento kufr, co mám dole, ten je navíc kouzelný.” 
anketa: “My jsme úplně nadšení, super. Domluvily jsme se s kamarádkou, vzaly jsme děti a jdeme se bavit.”
anketa: “Já se těším na balónky a na pohádku.”
anketa: “Moc se na to těšíme a doufám, že se to bude dětem líbit. Budeme chodit, pokud budeme moct."
Uvítala byste více takových venkovních akcí?
anketa: “Určitě a hlavně informace, protože kdyby mi to kamarádka připomněla, tak jsme na to zapomněly. Kdyby byly letáky vyvěšené, aby to vědělo i více maminek.”
anketa: “Já myslím, že to je super vymyšlené. Alespoň něco tady je pro děti o prázdninách. Něco uvidí, zabaví se. Myslím, že děti se těší.”
anketa: “S babičkou jsme přišli na klauna.”
anketa: "Je to super, alespoň venku nějaké vyžití pro děti. My jsme se to dočetli na internetu, takže jsme tady vyrazili a těšíme se. Jsme tady poprvé.”
anketa: “Tady bylo divadlo a já jsem se tady dívala s tatínkem a sedli jsme si na deku a dívali jsme se. Na dneska se těším hodně.”

Další zábavné odpoledne za kulturákem se bude konat 28. července.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy