Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Havířov se připravuje na dvoudenní slavnosti, lidé budou mít možnost vyhnout se frontám u kas

  • Havířov,

Přesto, že se chystají Havířovské slavnosti navštívit desítky tisíc lidí, neměl by nastat problém s výměnou vstupenek za identifikační pásky. Radnice se snaží předstihem informovat, jak mají lidé postupovat.

Termín konání Havířovských slavností se blíží. Předprodej vstupenek je v plném proudu a město očekává ze strany veřejnosti velký zájem.

Jana Feberová (ČSSD), náměstkyně primátora: "Máme už přesně stanoveno, jak se budou měnit zakoupené vstupenky za identifikační pásky. V době od 29.8. do 1.9. si mohou občané vyměnit zakoupené vstupenky v předprodeji za identifikační pásky na pokladnách v KD. P. Bezruče a v kině Centrum od 9 hodin do 20 hodin na obou dvou místech. V den konání slavností 2.9. bude fungovat naproti areálu Slavie deset pokladen, ať už pro přímé zakoupení vstupenek na místě, nebo výměny on-line zakoupené vstupenky, nebo vstupenky v tištěné podobě za identifikační pásky.”

Deset pokladen bude otevřeno i v sobotu. Lidé musí počítat s tím, že si musí vstupenku vyměnit za pásek osobně. Pokud mají vstupenky na oba dny slavností, dostanou na ruku dva pásky.

Do 10. srpna si mohou lidé zakoupit online vstupenku za 300 korun. K blížícímu se termínu slavností se cena zvyšuje. V den konání pak bude stát lístek 450 korun.

Jana Feberévá (ČSSD), náměstkyně primátora: "Já bych doporučila lidem, aby si vstupenky koupili dopředu, aby to měli za výhodnou cenu. Já si myslím, že by to mělo proběhnout vše v klidu, protože lidé budou mít dostatečný prostor na to, aby si ty vstupenky vyměnili a také bych doporučovala, aby na hlavní program přišli trochu v předstihu, ať se netvoří fronty a ať všechno proběhne hladce.”

Veškeré informace naleznou lidé také na webových stránkách Městského kulturního střediska.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy