Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hokejový klub AZ Havířov jde do boje s novým týmem, soupeři se prý mají čeho obávat

  • Havířov,

Druholigový hokejový klub AZ Havířov vstupuje do další sezony s téměř kompletně novým A-týmem a trenérem. Od jara vede klub nový management, který chce vytvořit profesionální podmínky pro všechny věkové kategorie.

Nový tým, nová éra, jdeme do boje. S těmito slogany vstupují druholigoví hokejisté AZ Havířov do další sezony. Díky jarní výměně managementu, nastaly v klubu velké změny. Za A-tým nastoupí jen pár hráčů z loňska. Některé rodáky z Havířova se klubu podařilo stáhnout.

Milan Mikulík, sportovní manažer klubu: "Nešlo ten tým složit jen z Havířováků, to není úplně možné. Ti kluci hrají ještě první ligu a nechtěli se ještě vracet do té druhé. Ten tým jsme skládali společně s trenérem, jezdili jsme po zápasech a sledovali bedlivě ty hráče, o kterých jsme byli přesvědčeni, že by nám mohli pomoci.”

Hlavním trenérem se stal Jiří Raszka, který chce hrát hodně útočný hokej.

Jiří Raszka, hlavní trenér: “Chceme, aby hráči hráli agresivní, útočný hokej, aby byl plný led, abychom pro soupeře byli nepříjemný soupeř. Utvořil se tady nový kádr a my chceme hrát v horních patrech tabulky a bavit lidi hokejem."

Kapitán je po letní přípravě přesvědčen, že tým bude semknutý.

Michal Kolarz, kapitán AZ Havířov: "Všichni si sedli, všichni kluci mají skvělý charakter a osobně bych za nimi šel do pekla a zpátky a jsem si jistý, že oni za mnou taky. Takže si myslím, že jsme dobře naladění a všichni netrpělivě očekáváme start.”


První ostré utkání se uskuteční tuto sobotu, kdy AZ nastoupí proti hokejovému klubu z Vyškova.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy