Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Procedury rehabilitace v havířovské nemocnici se dočasně přestěhují

  • Havířov,

Nemocnice v Havířově je velký komplex a zorientovat se v ní, může znamenat zejména pro starší pacienty problém. Zvlášť, když se něco přestěhuje. Tomu chce nemocnice předejít ještě před zahájením rekonstrukce rehabilitace.

Irma Kaňová, PR manažer Nemocnice Havířov: "Už na konci tohoto měsíce ledna budeme stěhovat část tělocvičen 0 až 9. Budeme stěhovat magnetoterapii a laser. To znamená, že 30. ledna tady tyto terapie nebudou v provozu, ale zprovozníme je hned na druhý den 31. ledna, kdy budou přestěhovány do prostor dětského oddělení 1. To znamená v přízemí hlavní budovy nemocnice.”

Co dále se bude v nejbližších týdnech přesouvat?

Irma Kaňová, PR manažer Nemocnice Havířov: “V průběhu února 13. února budeme uzavírat elektroléčbu, která bude zprovozněna hned na druhý den, to znamená 14. února a tato elektroléčba bude celá přesunuta do budovy našeho bývalého očkovacího centra, které je v současné době využíváno jako odběrové a diagnostické centrum.”

Do nemocnice chodí lidé různého věku. Hlavně ti starší, kde naleznou informace, kde je co přestěhováno?

Irma Kaňová, PR manažer Nemocnice Havířov: “My se pokusíme celou nemocnici pro pacienty označit naprosto srozumitelně tak, aby na jednotlivé terapie v rámci rehabilitace trefili, ale pokud přesto nebudou vědět, nebudou si jistí, tak určitě budou mít k dispozici své fyzioterapeutky, které jim rády poradí. Všechny dopředu obvoláváme, hlavně ty, kterých se týkají ty dané termíny v rámci stěhování. K dispozici budou i naše děvčata z naší rezervační kanceláře, který vždy rády v čase od 7 do 15:30 všem na místě poradí a nasměrují je správným směrem.”

Hladký průběh při rekonstrukci a dočasného přestěhování si přejí všichni zaměstnanci.

Iveta Zálejská, hlavní fyzioterapeut: "Denně se protočí těch 250, 280 až 300 pacientů naší rehabilitační ambulancí a můžu ubezpečit naše klienty a naše pacienty, že opravdu se budeme snažit jet bez omezení. Budeme se snažit zajistit ten průchod, když nebudou vědět, kam mají jít, aby jsme je nasměrovali, nebyli z toho nervózní a aby vše probíhalo tak, jak má.”

Veškeré informace k probíhající rekonstrukci pacienti naleznou také na webových stránkách nemocnice a sociálních sítích .

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy