Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mikuláš zavítal v Karviné i mezi seniory

  • Karviná,

Víte o tom, že Mikuláš s čerty a anděly nenavštěvuje v Karviné tradičně pouze malé děti, ale i seniory? I oni prý občas dokážou pěkně pozlobit, stejně jako děti a dokážou se i stejně tak jako ony radovat.

Ve středu pátého prosince se sešli senioři v městském klubu v Hranicích, aby tady společně počkali na příchod Mikuláše, čerta a anděla. I sem totiž tato trojice každým rokem přichází.

"Ten náš Mikuláš přišel v tento adventní čas, aby pobavil naše seniory, aby si zavzpomínali na své dětství, které strávili u svých rodin," vysvětlil předseda MKS Karviná-Hranice  Jindřich Kubienka.

A nepřišel s prázdnou, dárečky, které Mikuláš rozdával si navzájem věnovali sami senioři. A dostali jen jen v případě, že něco pěkného Mikulášovi zazpívali nebo zarecitovali.

"Víte dobře že senioři a děti, to je skoro stejné, oni taky potřebují, aby se měli dobře," řekl Mikuláš.

"Jsem hodná celý rok, ale o tom nikdo neví." "Já jsem tam recitovala ruskou básničku, kterou jsem si pamatovala ze školy."

Pozornosti Mikuláše jsme neunikli ani my a i když jsme prý občas doma zazlobili, nechal nás čert na pokoji..

"Nevím nevím, co bychom si bez ní počali," dodal Mikuláš.

Kromě dárků, které si senioři věnovali navzájem, dostal každý ještě zvlášť mikulášský balíček a také pohoštění, které šikovné seniorky pro všechny připravili.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy