Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Chcete být profesionální chůvou? V Karviné vás to naučí v novém kurzu

  • Karviná,

Střední zdravotnická škola Karviná začala nově nabízet zájemcům z řad veřejnosti nový kurz, nazvaný Chůva.

Karvinská Střední zdravotnická škola rozšířila svou nabídku kurzů pro veřejnost. Nově začala nabízet i kurz Chůva pro děti ve věkové kategorii do zahájení povinné školní docházky.

"Uplatnění těch absolventů je v MŠ,  můžou pracovat na OSVČ nebo dětských skupinách,  zájemci  mohou pracovat v rodinách jako profesionální chůva. Kurz pořádáme na podzim a na jaře. Zájemce musí být starší 18ti let," vysvětlila Zuzana Babiánková, garantka kurzu. 

V kurzu se zájemci seznámí se základy dětské pedagogiky, psychologie a zdravovědy. Absolvent kurzu získá kvalifikaci pro výkon profese pečovatelky, chůvy a paní na hlídání. Trvá 120 hodin teorie a 40 hodin praxe.

Dále pak mohou zájemci pracovat v rodinách jako profesionální chůva. V kurzu se zájemci seznámí se základy dětské pedagogiky, psychologie a zdravovědy. Absolvent kurzu získá kvalifikaci pro výkon profese pečovatelky, chůvy a paní na hlídání. Trvá 120 hodin teorie a 40 hodin praxe.  Kurz je zakončen závěrečnou zkouškou a vydáním osvědčení, které deklaruje profesní kvalifikaci Chůva. Mezi kurzy, které už na škole běží delší dobu, patří kurz nazvaný Pečujme spolu.

Střední zdravotnická škola chystá i akreditaci na kurz řidič dopravy sanitních vozů.
Tomasz Palka
Český Těšín
od 26 000 do 36 000 Kč/měsíc

Detail

Středisko volného času Amos, Český Těšín, příspěvková organizace - Č. Těšín
Český Těšín
od 29 490 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků