Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Karviné startuje nová zábavná talkshow, hosty bude zvát Iniciativa Dokořán

  • Karviná,

Karvinská Iniciativa Dokořán odstartovala jedinečnou talkshow se zajímavými hosty nazvanou “Za oponou s…” Jako první do křesel pro hosty usedli brankáři - fotbalista Jan Laštůvka a házenkář Nemo Marjanovič.

Karvinská Iniciativa Dokořán přichází s novým pořadem pro širokou veřejnost, jedinečnou talkshow se zajímavými hosty nazvanou “Za oponou s..”. Prvními z nich byli dva známí brankáři, fotbalista Jan Laštůvka a házenkář Nemo Marjanovič. 

"Budeme se snažit to dělat minimálně jednou měsíčně, chceme to prostřídat karvinskými srdcaři, máme vytipované Romana Izaiáše, Juru Šperla, pana Kazíka z Permoníku, budeme se snažit nějaký protipól, ať je to zajímavé," prozradil Lukáš Heczko, předseda Iniciativy Dokořán.

Talkshow vedl zkušený moderátor a zároveň mluvčí Karviné Lukáš Hudeček.

"Formát to bude mít standardní, který můžeme znát z televizních obrazovek, nebudu vyzpovídávat každého hosta zvlášť, vezmu si je na pódium dohromady z toho důvodu, že oni jsou trochu protiklady, jeden je fotbalový gólman, druhý házenkářský," řekl Lukáš Hudeček, moderátor talkshow.

Zatímco Nemo už hostem talkshow dříve byl, a to v Srbsku, Honzu Laštůvku tato zkušenost čekala poprvé.

"Já sám nevím, co mě čeká, doufám, že mě žádná otázka nezaskočí, jsem připravený na všechno," řekl  Jan Laštůvka, brankář, host talkshow

Nemo Marjanovič má zkušenosti s fotbalem,podle něj to má každý z nich jinak těžké.

"Brankáři to mají jinak těžké, je jedno jestli to je fotbal nebo házená, já říkám, že respektuji jen sporty, kde existuje branka," dodal Nemo.

Oběma brankářům se momentálně velmi daří, volný čas tráví Jan Laštůvka nejraději se svým pětiletým synem, Nemo mimo házenou si nejlépe odpočine doma v soukromí. Kromě talkshow se můžete těšit  i na další program, který Iniciativa Dokořán chystá v blízké budoucnosti.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy