Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V areálu karvinských Lodiček otevřou výdejní okénko s občerstvením,

  • Karviná,

Areál Loděnice v parku Boženy Němcové využívají lidé rádi k odpočinku a relaxaci a přicházejí sem i v době pandemie na procházku. Lidé z Iniciativy Dokořán jim po velikonočních svátcích vyšli vstříc a v odpoledních hodinách začínají vydávat i občerstvení sebou.

Žádné shlukování, rozestupy od sebe a roušky na obličeji platí i při návštěvě karvinského areálu Lodiček v parku Boženy Němcové, kam lidé i v době pandemie rádi přicházejí. Lidé z Iniciativy Dokořán, kteří tento areál mají na starosti pro ně otevřeli i výdejní okénko s občerstvením.

"Jelikož počasí přeje a lidé jsou v parku na procházkách, tak jsme se rozhodli otevřít okénko a dávat lidem občerstvení a pití sebou a mohou pokračovat dál parkem. Respektujeme nařízení vlády, chceme o lidech, ať to taky dodržují, ať chodí v rouškách, nezdržují se, jsou po dvojicích a dodržují rozestupy," řekl Lukáš Heczko, předseda Iniciativy Dokořán.

Místa k posezení kolem baru jsou zrušena, pokyny jsou vylepené přímo v areálu, ať se tady lidé příliš nezdržují. Pořadatelé akcí z Iniciativy Dokořán sledují vývoj situace a rozvolňování opatření vlády a pomalu se také připravují na možnost pořádání akcí a plánují.

"Momentálně to vypadá tak, že otevřeme na konci května, akce by měly běžet na konci června, zrušili jsme asi 30 akcí v dubnu a květnu a řešíme náhradní plány, máme několik scénářů," dodal Heczko.

Hned, jak to bude možné, uspořádají tady cvičení jógy, koncerty pro menší počet lidí nebo workshopy a komunitní akce.


Nahlásit chybu
V-TRADE, s.r.o. - Bohumín
Bohumín
od 3 200 Kč/měsíc

Detail

Hakan Foods s.r.o.Karviná
Karviná
od 19 700 Kč/měsíc

Detail