Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Několikanásobný mistr ČR v plavání Ondra Kukrecht se i v době pandemie udržuje v kondici

  • Karviná,

Uzavřená sportoviště nebrání několikanásobnému mistru České republiky v plavání Ondru Kukrechtovi v trénincích a udržování formy. S příchodem teplejšího počasí přidává k p posilování i plavání s posilovací gumou v domácím bazénu.

 Vodu v bazénu stihly za dopoledne jen částečně prohřát sluneční paprsky a i když její teplota není zrovna ještě ideální ke koupání, nebrání Ondru Kukrechtovi, několikanásobnému mistru ČR  v plavání, aby v ní každý den trénoval.

"Zatím je voda celkem studená, dá se v ní vydržet jen chvíli. Postupně, jak se otepluje, tak mám půjčenou gumu, s ní můžu částečně nasimulovat normální trénink ve vodě, i když to nikdy nebude to, co bych potřeboval. Můžu nasimulovat dlouhé tratě, tak i sprinty,"  řekl Ondřej Kukrecht, několikanásobný Mistr ČR v plavání.

Klasické společné tréninky v krytém bazénu Ondrovi chybí, kvůli koronaviru byly zrušeny všechny závody i mistrovství. Jeho účast na ME je přesunuta na příští rok. Ondra je ale neustále v kontaktu se svým trenérem.

"Vesměs to děláme individuálně, co potřebujeme, ale dávám mu vědět nějaké zprávy, co a jak," dodal plavec. Kromě plavání udržuje Ondra Kukrecht formu prostřednictvím suché přípravy, posilováním a jízdou na kole.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail