Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

KHN zve pacienty k odborným vyšetřením, operativa už běží z 80%

  • Karviná,

Karvinská hornická nemocnice začala tento týden obvolávat své pacienty ke kontrolám a vyšetřením a provádí i plánované operační výkony. K tomuto kroku přistoupila na základě uvolnění vládních opatření.

I Karvinská hornická nemocncie zareagovala na rozvolnění opatření ministerstva zdravotnictví a od tohoto týdne začali zdravotníci ve větší míře zvát pacienty do odborných ambulancí.

"V té první fázi jsme pacienty obvolávali my, od příštího týdne už platí určité termíny, na které se lidé mohou objednávat. Je třeba si uvědomit, že určitá opatření z hlediska epidemiologických rizik nadále trvají, proto nemocnice nemůže jet v plném výkonu," řekl Tomáš Canibal, ředitel KHN.

Kontrola teploty se ještě nyní provádí hned u vstupních dveří, od pondělí se tato triáž přesouvá do jednotlivých ambulancí a ordinací. Operativa běží z 80 procent.

"Připravujeme stále větší a větší počet pacientů, provádíme předanesteziologická vyšetření. Chtěl bych poděkovat našim zaměstnancům, jak s grácií a nadhledem tuto těžkou situaci zvládli, ale mé poděkování patří i vládě a krajskému úřadu za distribuci ochranných pomůcek, která velmi přispěla ke klidnému průběhu této složité situace," dodal ředitel.

 Všechny informace najdou pacienti na webových stránkách a facebookových stránkách Karvinské hornické nemocnice.

Nahlásit chybu


K tématu
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail