Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Knihovna v Karviné-Fryštátě bude přes léto uzavřena kvůli plánované rekonstrukci

  • Karviná,

Pobočku regionální knihovny v Karviné-Fryštátě mohou čtenáři navštívit do konce tohoto měsíce, pak se uzavře kvůli plánované rekonstrukci.

Pobočka regionální knihovny Karviná-Fryštát bude přes léto uzavřena, a to kvůli plánované modernizaci.

Markéta Kukrechtová, ředitelka RKK: “Pobočka Regionální knihovny v Karviné-Fryštátě se od 29. června pro veřejnost uzavře. Proběhne velká plánovaná rekonstrukce, bude probíhat výměna oken, výměna elektroinstalace a výměna plynových kotlů a rozvodů. Financování probíhá z rozpočtu statutárního města Karviné."
Denisa Rytířová, knihovnice: "Čtenáři, kteří mají od nás knihy nebo jakékoliv dokumenty od nás zapůjčeny, si je mohou ponechat. Pokud je budou chtít vrátit, tak poslední den, kdy máme otevřeno, je pátek 26. června. Pokud je nevrátí, nic se neděje, budou jim stornovány upomínky, budeme dobu půjčení automaticky prodlužovat. Také mají možnost vrátit knihy na ostatních pobočkách knihovny."V knihovně ve Fryštátě sídlí Středisko polské literatury a Středisko hudby a umění. Otevření zrekonstruované pobočky ve Fryštátě se plánuje na pondělí 14. září.

Markéta Kukrechtová, ředitelka RKK:  "Moc prosíme čtenáře a návštěvníky knihovny, aby i přesto sledovali sociální sítě a web knihovny, protože ten termín by se mohl maličko posunout. "
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy