Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dopolední promítání pro děti v karvinském kině bude, dodrží se daná kapacita 100 lidí

  • Karviná,

Letní prázdniny a spousta volného času pro školáky jsou opět tady. V Karviné pro ně městský dům kultury připravil tradiční dopolední promítání v kině. Letos poprvé i s překvapením. Nařízené opatření týkající se pořádání akcí do 100 lidí bude dodrženo.

Děti z Karviné mohou obohatit své prázdninové volno tradičně návštěvou kina, které pro školáky pořádá promítání každou středu v dopoledních hodinách už tradičně několik let pod názvem Prázdniny s kinem.

Lukáš Zielosko, referent kina: “Je to velmi vyhledávaná akce, kdy každou středu dopoledne během dvou prázdninových měsíců pro rodiče a děti, kteří zůstali o prázdninách ve městě, atraktivní pohádkové tituly za atraktivní pohádkové ceny. Novinkou letos je také skutečnost, že před začátkem představení před kinem vystoupí krátce s klaunským a artistickým vystoupením Cirkus, který pak ale zůstane v Karviné a v průběhu celé středy na různých místech v Karviné, třeba v dětském koutku nebo na náměstí budou vystupovat a dělat radost i jiným dětem."anketa, návštěvníci kina: “ Já se těším do kina.” “V dnešní době je člověk rád, za každé zpestření toho programu pro děti, je dobré, že tu nemusíme čekat a že předtím uspořádali takový program, děti si to užily, i když o tom neumí moc povídat, ale parádní, myslím, že se jim to hodně líbilo." "Já se těším do kina, budu chodit s taťkou.” "Já se taky těším hodně do kina."

Aktuálně je pořádání kulturních akcí zkomplikováno covidovou situací na Karvinsku, kulturní akce jsou povoleny do 100 lidí.

Kapacita kinosálu je 340 míst, diváci bez problémů mohou sedět odděleně.

Lukáš Zielosko, referent kina: “My vyzýváme všechny, kteří mají o Prázdniny s kinem zájem, aby si vstupenky zakoupili v předprodeji online. Tak získají jistotu, že se na představení dostanou."

Předprodej bude spuštěn na sto vstupenek na stránkách www.kinokarvina,cz

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy