Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Artisté z Cirkusu trochu jinak přišli pobavit malé předškoláky z karvinské MŠ Prameny

  • Karviná,

Cirkusoví artisté, kteří baví malé diváky každou středu před promítáním, zavítali i mezi předškoláky v Mateřské školce Prameny. Zpestření prázdninových dnů děti i učitelky přivítaly s nadšením.

Rozesmát a pobavit malé předškoláky z MŠ Prameny v době letních prázdnin přišli artisté z Cirkusu trochu jinak.

Jiří Krupica, herec: “My už jako klauni vystupujeme mnoho let, takže máme zkušenosti, bylo to vše metodou pokus omyl, zkusili jsme aktivitu a když to děti bavilo, tak jsme to zařadili do programu."

Nejvíce děti vždycky rozesměje když se klaunům něco nepodaří.

Jiří Krupica, herec: "Když člověk spadne třeba, když je hloupý, to je nejlepší."


anketa: děti z MŠ Prameny Karviná:
“ Mě se líbilo, jak se ztratil král.” “Mě se líbilo, jak ta paní naskočila pánovi na ramena.” 
Dagmar Glatzová, ředitelka ZŠ a MŠ Prameny: “Pro nás v tomto období, kdy nemůžeme moc chodit z MŠ, je každé takové rozptýlení vítané a děti reagují velmi spontánně a krásně."

Pouliční divadélko umělců z Cirkusu trochu jinak nepřijelo do této mateřinky náhodou.

Olga Humplíková, ředitelka MěDK Karviná: "My jsme oslovili Základní školu Prameny, protože oni se na základě nařízení pana hejtmana starali v počátku koronavirové krize o děti těch, kteří s krizí bojovali v první linii, o děti zdravotníků, vojáků, policistů. Oni a MŠ Cihelní, takže my jsme je oslovili, udělali program pro děti a má to úspěch."

Artisté budou v Karviné každou prázdninovou středu. Dopoledne vždy před desátou hodinou pobaví děti před pravidelným promítáním v kině Centrum v rámci akce Prázdniny s kinem a poté ještě předvedou své zábavné umění někde ve městě, na náměstí nebo u dětského koutku.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy