Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karviná vydává pro občany nEKOnečné sáčky zdarma

  • Karviná,

Karviná se dlouhodobě řadí mezi města, kterým životní prostředí není lhostejné. Nově si přes tři tisíce karvinských domácností může zdarma vyzvednout nEKOnečné sáčky, které se dají použít na pečivo nebo ovoce a zeleninu.

Od 3. srpna 2020 bude město zdarma vydávat pro zájemce nekonečné sáčky na pečivo, ovoce a zeleninu a to z ekologických důvodů. Záměrem je snížit spotřebu mikrotenových sáčků zvláště v době pandemie. Nekonečné sáčky jsou průhledné. látkové,o rozměru 37 cm x 37 cm, s jednobarevným potiskem loga města, pratelné na 40°C.

Jana Maierová, vedoucí Odboru komunálních služeb MMK: “Odbor komunálních služeb Magistrátu města Karviné se rozhodl pořídit tzv. “fruksaky”, jsou to látkové sáčky, které je možné opakovaně používat na ovoce, zeleninu nebo pečivo. Budeme je rozdávat od 3. srpna, máme jich celkem 9 tisíc a do každé rodiny rozdáme tři kusy těchto sáčků.”

Pro tyto nekonečné sáčky si mohou přicházet lidé s trvalým pobytem na území města. Pro vyzvednutí tří kusů postačí prokázat se průkazem totožnosti. Nekonečné sáčky si mohou občané města Karviné vyzvednout zdarma v úřední dny, a to: pondělí a středu vždy od 7:30 h do 17:30 h na budově „B“ Magistrátu města Karviné, 1. patro, v kanceláři č. 62 nebo 59/2, na ulici Karoĺa Śliwky 618, Karviná-Fryštát.
MadExIm služby s.r.o. - areál NKZ Stonava
Stonava
od 22 000 Kč/měsíc

Detail

DEFENDIT CORDIS s.r.o. - Orlová
Orlová
od 8 050 Kč/měsíc

Detail

Radomír Gruštík - pivnice Duha
Karviná
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků