Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Karviné otevřeli Šťastný domeček. Od září nabídne rodinám s dětmi aktivity

  • Karviná,

Rodiny s dětmi najdou v Karviné další místo, kde mohou se svými dětmi trávit čas. Jde o růžovou vilu pod obchodním domem v centru města, která nabízí nejen posezení s hernou, ale chystá i aktivity v dílnách nebo tělocvičně.

Tato růžová vilka na ulici Karola Sliwky mezi obchodním domem a náměstím v centru města slouží primárně jako místo pro rodiny s malými dětmi. Zatímco v přízemní části je už nyní k dispozici posezení s občerstvením a herna pro děti, v prvním patře finišují přípravy na otevření zázemí pro nejrůznější aktivity dětí.

Ivana Reisová, lektorka: "Chceme se zaměřovat na rozvoj jemné motoriky, pohybu a rytmiky a vznikne nám tady i aktivita, která se bude jmenovat Kutílek pro děti od 4 do 6 let. Aby ty děti měly radost, z každé té aktivity, aby je to posouvalo dál a připravovalo na budoucí život."

K dispozici budou mít děti nahoře i tělocvičnu pro skupinové programy jako jsou cvičení a pohybové kurzy.

Miroslav Hajdušík, náměstek primátora: “Jsem moc rád, že v našem městě se rozšířili další aktivity pro mladé rodiny s dětmi a chtěl by Šťastnému domečku popřát hodně spokojených uživatelů."

V přízemní části si mohou rodiče pro sebe a své děti vybrat z nabídky občerstvení.

Zuzana Kolebačová, zakladatelka a provozovatelka Šťastného domečku: "Máme tady malou herničku, přebalovací pult i malé wc, kde mohou maminky učit děti chodit na toaletu."

S aktivitami v horním patře se počítá už v průběhu září.  Probíhat budou od pondělí do pátku. K dispozici budou mít rodiče a děti i přilehlou terasu, která prochází úpravami.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy