Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Letní kino v Karviné bude promítat filmy až do konce září

  • Karviná,

Pro milovníky filmů a návštěvníky karvinských kin připravili pořadatelé opět pestrou nabídku. Nově se bude promítat v letním kině i v průběhu celého září. Před projekcí také na diváky čeká doprovodný program.

Letní kino pokračuje v projekcích filmů i po prázdninách, pořadatelé se rozhodli promítat filmy i v měsíci září.

Jakub Gajdica. vedoucí kin: “Po mnoha letech máme letní kino v provozu i v září, je to proto, že v kině Ex, které používá technologii stejnou, zatím probíhá rekonstrukce, takže letní kino máme v provozu až do posledního víkendu, hrajeme vždy čtvrtek až neděle, kromě posledního víkendu, kdy končíme v sobotu."

Pořadatelům se podařilo sehnat tři zajímavé projekce. První z nich je projekce Králové videa karvinského režiséra Lukáše Bulavy. Promítání je naplánováno na 12. září.

Jakub Gajdica. vedoucí kin: “ Bude tam mít i nějakou delegaci, takže srdečně zveme, o den později, v neděli to bude film Ženská pomsta producenta Petra Šišky, měla by tam být i herečka Vejmělková, která ten film uvede, budou tam i soutěže pro diváky."


18. září se mohou diváci přijít podívat na dokument o slovenském raperovi Rytmus: Tempos.

Jakub Gajdica. vedoucí kin: “Před tímto filmem budeme mít krátké vystoupení karvinského rapera Lucrecia Changa. Všechna představení začínají ve 20 hodin."


V případě nepříznivého počasí se projekce filmů přesouvá z letního kina do kina Centrum. V kině Centrum budou platit následující hygienická opatření:

Jakub Gajdica. vedoucí kin: “My jsme se rozhodli pro omezení v počtu diváků, na jedno představení pouštíme pouze 100 diváků, ale na druhou stranu s plným komfortem,.Diváci nemusí mít roušky, je v provozu bufet kina."Máme to uděláno tak, že vždy diváci sedí v jedné řadě, druhá řada je volná a v každém představení to prostřídáváme."Program karvinského kina centrum najdete na webu kinokarvina,cz, kde je možné i zakoupit vstupenky.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy