Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Karviné funguje očkovací centrum. Je určeno pro registrované přes centrální systém

  • Karviná,

V Karviné začalo v pondělí fungovat očkovací centrum. Je určeno pro zájemce, kteří se registrovali přes centrální rezervační systém.

Očkovací centrum v Karviné se nachází poblíž lékárny u Nemocnice s poliklinikou, v budově, kde funguje zubní pohotovost.

Věra Murínová, mluvčí NsP Karviná-Ráj: “ Očkovací centrum jsme zřídili k 18. lednu, kdy jsme začali očkovat. Očkujeme podle strategie seniory starší 80 let, kteří jsou zaregistrovaní na portálu MZČR."

Očkovací centrum je otevřeno denně od 7 do 15,30 hodin. Počítá se s tím, že denně bude naočkováno 48 zájemců z řad seniorů.

Věra Murínová, mluvčí NsP Karviná-Ráj: “Očkovací termíny jsou naplněny po celý leden i únor a začíná se plnit březen,. registrovaní občané dostávají. Očkovaní dostávají i druhý termín, tzn., že se ty termíny poměrně hojně zaplňují. Jsme připraveni tu kapacitu navyšovat podle toho, jaký bude zájem."

Objednaní by měli chodit na čas, aby se dodržovala protiepidemiologická nařízení, měli roušky a používali dezinfekci. Na místě vyplní dotazník, s lékařem se probere anamnéza, pakliže je vše v pořádku, je aplikována dávka.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy