Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktuálně z Karviné 28.8.2021: Pozvánka na Knižní jarmark a festival Prolínání kultur

  • Karviná,

Středisko hudby a umění karvinské regionální knihovny pořádá v pátek 3. září tradiční celoměstskou akci Knižní jarmark. Už příští týden v sobotu 4. září se na Masarykově náměstí uskuteční 15. ročník unikátního festivalu PROLÍNÁNÍ KULTUR.

POZVÁNKA NA KNIŽNÍ JARMARK

Středisko hudby a umění karvinské regionální knihovny pořádá v pátek 3. září tradiční celoměstskou akci Knižní jarmark. Uskuteční se na Masarykově náměstí od 9 do 17 hodin. Kromě knih v českém a polském jazyce budou k dostání knihy "za babku", je připraven vědomostní kvíz, polní pražírna a kafírna, občerstvení, dětský kolotoč a fotobudka. Nebude také chybět doprovodný kulturní program a vystoupení umělců Cirkusu trochu jinak.

PŘIJĎTE NA FESTIVAL PROLÍNÁNÍ KULTUR

Už příští týden v sobotu 4. září se na Masarykově náměstí uskuteční 15. ročník unikátního festivalu PROLÍNÁNÍ KULTUR, při kterém náměstí v Karviné-Fryštátě ožije hudbou, tancem folklorem, chutěmi a vůněmi 6 různých kultur. Vstupné je zcela zdarma a zváni jsou všichni, kdo si rádi připomenou kořeny a tradice, na nichž stojí život v pohraničí.


Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy