Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktuálně z Karviné 14.9.2021: Pozvánky na Hornické slavnosti, Barevný podzim a výstavu zahrádkářů

  • Karviná,

V sobotu 18. září ožije park Boženy Němcové tradičními Hornickými slavnostmi. Město Karviná zve veřejnost na celoměstské akce Barevný podzim a Evropský týden mobility. Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Karviná Vás zve na tradiční podzimní výstavu Zahrada 2021.

POZVÁNKA NA HORNICKÉ SLAVNOSTI 2021

V sobotu 18. září ožije park Boženy Němcové tradičními Hornickými slavnostmi. Společnost OKD je pořádá pro své zaměstnance, jejich rodiny a také širokou veřejnost. Na hlavním pódiu se představí Anna K., Tereza Mašková, skupina NEBE, Petr Bende s kapelou a program uzavře skupina BUTY. Pro děti bude připraven bohatý zábavný program, který pravidelně pořádá Nadace OKD. Od 14 do 18 hodin si děti v Nadačním městečku mohou zasoutěžit, vyrobit dárkové předměty a také si odnést pěkné ceny. Nebude chybět fotokoutek, lezecká stěna a také autogramiáda karvinských fotbalistů. Vstup na akci je zdarma. V tento den se také v 10 hodin dopoledne uskuteční pietní akt za horníky, kteří v dolech zahynuli.

POZVÁNKA NA BAREVNÝ PODZIM A EVROPSKÝ TÝDEN MOBILITY

Město Karviná zve veřejnost na celoměstskou akci Barevný podzim a Evropský týden mobility. Koná se v pátek 17.září od 14 hodin v areálu Loděnice v parku Boženy Němcové. Těšit se můžete například na aktivity Střediska volného času Juventus včetně Centra přírodovědné stanice, stloukání ptačích budek s Radibudkami, ukázky sokolnictví a mnoho dalšího. Pro děti budou připraveny výtvarné dílny nebo mobilní planetárium. Svůj stánek zde bude mít BESIP či Městská policie Karviná.

POZVÁNKA NA VÝSTAVU ZAHRÁDKÁŘŮ

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Karviná Vás zve na tradiční podzimní výstavu Zahrada 2021. Koná se v areálu Českého zahrádkářského svazu za zimním stadionem v pátek a sobotu od 9:00 - 18:00 hodin.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry