Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Knihovnice převlečené za pohádkové bytosti skotačily v Karviné s dětmi

  • Karviná,

Karvinská regionální knihovna připravila pro děti další ročník Pohádkové zahrádky skřítka Knihomilníčka. Byla plná nejrůznějších aktivit s pohádkovými bytostmi a nechyběla ani kouzla nebo tancování s Hopsalínem.

Postavičky jako Včelka Mája, Harry Potter, Beruška nebo Pipi Dlouhá punčocha čekaly na děti z mateřských škol a prvního stupně základních škol před budovou karvinské regionální knihovny, aby si s nimi užily zábavní dopoledne a to v rámci tradiční Pohádkové zahrádky skřítka Knihomilníčka.

Božena Magerčiaková, knihovnice: “Na naší akci děti obejdou 4 stanoviště. U každého musí děti splnit úkoly, pokud je zdárně splní, čeká je kouzelnice Radana."

Kouzelnice Radana v dětech vzbudila velkou pozornost, od jejích kouzel doslova nedokázaly odtrhnout oči.

Denisa Vašková, učitelka MŠ Majakovského: “Děti jsou rády, že mohou nahlédnout do pohádkového světa, vyzkoušeli jsme různá stanoviště a kouzelnice je zaujala teď nejvíc, všichni tleskali, jsme moc rádi a počasí nám přálo.”

Děti si užily i společné tancování s klaunem Hopsalínem.

Božena Magerčiaková, knihovnice: “Smyslem této akce je, že se děti zabaví, lépe se poznají, rozhýbají se a hlavně, aby věděly, že ta knihovna tady je. A že není jen o čtení a knížkách, ale i o zábavě a jiných aktivitách, které jsou pro ně velkým přínosem."

Každé z dětí si z pohádkové zahrádky odneslo malou odměnu. Akci připravila Regionální knihovna pod záštitou města Karviná.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry