Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Bývalý reprezentant ČR ve stolním tenisu trénuje děti v karvinském KLUBstenu

  • Karviná,

Trenérská základná oddílu stolního tenisu KLUBsten Karviná se rozšířila o novou kvalitní posilu. Jde o bývalého reprezentanta ČR Františka Krčila. Bohaté zkušenosti bude předávat dětem na trénincích několikrát týdně.

 Mladým stolním tenistům z karvinského oddílu KLUBsten se stal takový sen v polovině října skutečností. Začal se jim věnovat nový trenér - bývalý reprezentant František Krčil. Na svém kontě má mnoho úspěchů, stal se například vicemistrem ČR ve dvouhře, 7x získal titul mistra ČR v soutěži družstev, 2x byl mistrem ČR ve čtyřhře, hrál v Německu a Itálii a několikrát porazil zahraniční legendy tohoto sportu.

František Krčil, hlavní trenér KLUBstenu Karviná: "Ping pong hraji od šesti let, začínal jsem ve Vlašimi, kde bylo středisko vrcholového sportu, to byl sport číslo 1."

Od trenéra se očekává předání zkušeností mladým hráčům, zlepšení jejich techniky a hlavně motivovat je k co nejlepším výsledkům.

František Krčil, hlavní trenér KLUBstenu Karviná: "Ty, co to hrají krátce, tak je učím základní věci, základy ping pongu, u těch, co to hrají déle, zkouším odstraňovat chyby, ale je to práce."

Trénování pod vedením takto zkušeného trenéra mladí sportovci vítají.

Jiří Břenek, hráč stolního tenisu: "Je super, je vtipný a umí mě motivovat."
Ondřej Martinovský, hráč stolního tenisu: "Snad nás konečně ty chyby odnaučí, které děláme."

Další zájemci a nové členové, kteří chtějí trénovat se špičkovým hráčem stolního tenisu, jsou tady vítáni. 

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy