Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktuálně z Karviné: Průkazky Senior taxi, očkování seniorů, zákaz vstupu do kašny

  • Karviná,

Karvinští senioři starší 70 let budou moct i v roce 2022 využívat službu nazvanou Senior taxi. Zájemci z věkové skupiny 65+, kteří mají zájem o třetí posilující dávku očkování proti covidu a potřebují pomoci s registrací, mohou využít městskou krizovou linku. Na litinovou kašnu z roku 1900 byla instalována cedule se zákazem vstupu do vnitřního prostoru.

PRŮKAZKY SENIOR TAXI SE ZAČNOU VYDÁVAT 22. LISTOPADU

Karvinští senioři starší 70 let budou moct i v roce 2022 využívat službu nazvanou Senior taxi. příští rok. Průkazy se budou vydávat od pondělí 22. listopadu až do středy 15. prosince v budově D magistrátu, a to pouze v úřední dny – pondělí a středa – v době od 7:30 do 12:00 a od 13:00 do 17:30 hodin, vyřídit si je senioři mohou i po novém roce od 3. ledna. Senior taxi budou moci využít šest krát měsíčně. Slouží k přepravě z místa jejich bydliště k lékařům, včetně nemocnic a poliklinik na území města, na návštěvu karvinských hřbitovů nebo za účelem vyřízení úředních záležitostí v budovách Magistrátu města Karviné.

MAGISTRÁT OPĚT POMÁHÁ SENIORŮM S REGISTRACÍ NA OČKOVÁNÍ

Zájemci z věkové skupiny 65+, kteří mají zájem o třetí posilující dávku očkování proti covidu a potřebují pomoci s registrací, mohou využít městskou krizovou linku 607 032 821 pro seniory a to od pondělí do čtvrtku od 8 do 15:30 hodin.

VÝZVA: NEVSTUPUJTE DO KAŠNY!

Na litinovou kašnu z roku 1900 byla instalována cedule se zákazem vstupu do vnitřního prostoru. Kašna prochází rekonstrukcí v současné době je vypuštěna a je ozdobena vánoční výzdobou, která je pod napětím. Magistrát apeluje na občany, aby zákaz respektovali.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy