Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktuálně z Karviné: Svoz vánočních stromků, pozvánka na divadelní představení

  • Karviná,

V Karviné budou Technické služby od 10.ledna odvážet stromky, které lidé nechají u kontejnerů na odpad. Městský dům kultury Karviná zve všechny divadelní příznivce v úterý 18. ledna do velkého sálu, kde se uskuteční představení s názvem Deštivé dny.

V PONDĚLÍ ZAČNE SVOZ VÁNOČNÍCH STROMKŮ

V Karviné budou Technické služby od 10.ledna odvážet stromky, které lidé nechají u kontejnerů na odpad. Bude na to speciálně vyčleněná avie nebo popelářský vůz svážející bioodpad. Občané také mohou stromky odvézt sami do sběrného dvora v technických službách, za odevzdání nebudou nic platit. Stromky z Karviné se vozí na skládku v Horní Suché do sekce bioodpadů. V loňském roce se odvezlo okolo 6 tun dřevin.

DEŠTIVÉ DNY V MĚDK

Městský dům kultury Karviná zve všechny divadelní příznivce v úterý 18. ledna do velkého sálu, kde se uskuteční představení s názvem Deštivé dny. V Hlavních rolích se představí Richard Krajčo, který za roli Dennyho získal Cenu Thálie a David Švehlík, který se umístil v širší nominaci. Představení začíná v 19 hodin.

CESTY 2020/21 IVO PETRA

Milovníci dobrodružství a cestování jsou zváni na další přednášku v rámci cyklu pravidelných cestovatelských večerů “Karviná-svět a zase zpět”, kterou pro vás připravil Ivo Petr. Koná se 11. ledna od 18 hodin v malém sálem MěDK.

SVĚTOVÉHO UMĚNÍ V KINĚ EX

A ještě jeden tip z MěDK. Určitě si nenechte ujít sérii Světového umění v kině Ex. První letošní promítání opery se uskuteční v neděli 23. ledna od 17 hodin v kině Ex.

Nahlásit chybu
Pedagogicko-psychologická poradna, Karviná, příspěvková organizace - Doubrava a okr. Karviná
Doubrava
od 32 820 do 42 780 Kč/měsíc

Detail

BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail

RegioJet a.s. - nástupní místo Havířov, Bohumín
Havířov
od 25 000 do 38 000 Kč/měsíc

Detail