Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinští basketbalisté jsou stále v čele 2. ligy

  • Karviná,

Basketbalistům Tělovýchovné jednoty Sokol Karviná se daří porážet všechny své soupeře a jsou tak stále v čele 2. ligy. O víkendu porazili dva týmy z Brna. Jejich cílem je uspět v play off a dostat se do 1. ligy.

V tělocvičně Základní školy družby se o víkendu odehrály dva domácí zápasy proti SK Žabovřesky a týmu z Brna Podolí. Obě utkání karvinští s přehledem vyhráli a udržují si vedení 2. ligy bez porážky. Vy sledujete nedělní zápas s Podolím.

Roman Hamrus, starosta TJ Sokol Karviná, trenér: "Je to tým, který byl před tímto dvojkolem na druhém až třetím místě, takže očekávali jsme těžké utkání, ale zahráli jsme výborně, podali jsme vynikající výkon, vyhráli jsme přes 50 bodů, je to pro nás velký úspěch a pokračujeme prozatím v cestě bez porážky, po 12 utkáních jsme bez porážky na 1.místě.”

Určité obavy z domácího zápasu byly, protože na půdě Brna vyhrál karvinský tým jen o osm bodů. Doma se dařilo o poznání lépe, utkání skončilo vysokým náskokem 106:49. Jednalo se o rekordní vítězství karvinského týmu ve 2.lize – rozdílem 57 bodů.

Jan Koloničný, hráč TJ Sokol Karviná: "My jsme spokojeni s výkonem, chtěli jsme od začátku nic nepodcenit a nepustit je vůbec do hry, což se nám povedlo a ty moje body vyplývaly z té týmovosti, já jsem to jen zakončoval z dobrých clon a dobrého rolování."
Roman Hamrus, starosta TJ Sokol Karviná, trenér: "Samozřejmě, to nejtěžší nás ještě čeká. Postup do play off je jasný, ale je otázka, z jaké tam půjdeme pozice. "

Za 14 dní čeká karvinské basketbalisty opět výjezd do Brna proti Basketu Brno a Černému Poli. Doma budou hrát až za měsíc proti Kroměříži a Kyjovu. Cílem týmu zůstává úspěch v play off a postup do 1. ligy.

Nahlásit chybu
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail