Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Poškodil 11 aut v Karviné, policisté ho stále hledají

  • Karviná,

Policie stále hledá neznámého pachatele, který na konci ledna poškodil v Karviné 11 zaparkovaných aut. Nyní zveřejnila i videozáznam, na kterém je vidět, jak muž auta ničí. Způsobil škodu za 24 tisíc korun.

Po rouškou tmy ve chvilce poškodil celkem 11 zaparkovaných osobních aut. Zatím neznámý muž v Karviné, městské části Mizerov na ulici nad kinem Centrum obešel v noci na 30. ledna zaparkovaná auta a na všech něco poškodil.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Zohýbal přední i zadní stěrače, rval zpětná zrcátka, nebo poškrábal lak. Máme zaevidováno celkem 11 poškozených osobních vozidel Škoda Octavia, VW Tiguan, Dacia Duster, Chevrolet Spark, Škoda Fabia, Škoda Roomster, Škoda Fabia, Citroen C3, Opet Corsa, Renault Megane Scenic, Mercedes Benz A160, kteří v součtu vyčíslili škodu na bezmála 24 tisíc korun."

Oznámení o poškozených autech přijali policisté opožděně. V případě, že někdo pozná muže, který z nepochopitelných důvodů obešel zaparkovaná auta, může volat na bezplatnou linku 158, případně 974 734 771.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy