Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinští policisté zachránili muže před skokem z mostu

  • Karviná,

Velmi pozorný byl policista dozorčí služby karvinského obvodního oddělení. Na kamerách si totiž všiml podivně se chovajícího muže, který stále našlapoval na zábradlí mostu a podivně se přes něj nakláněl. Okamžitě pojal podezření, že muž chce spáchat sebevraždu. Okamžitě na místo vyslal nejbližší hlídku, ta mu nešťastný pokus rozmluvila a předala ho do rukou lékařů.

zdroj videa: Policie ČR

Podivné chování muže na jednom z mostů v Karviné sledoval službu konající policista přímo na monitoru v úterý deset minut před půlnocí.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Policista uviděl muže, který stál na mostě a zdálo se, že jeho psychický stav ho může přivést k nenávratnému rozhodnutí, zřejmě měl v úmyslu skočit z mostu."

Dozorčí okamžitě na místo z terénu vyslal policisty oddělení hlídkové služby a pak už šlo všechno velmi rychle.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Policisté karvinského oddělení hlídkové služby na místě byli do minuty. Pomalu a opatrně k muži přistoupili a podařilo se jim navázat důvěrný rozhovor. Muž se jim svěřil, že jeho životní problémy ho dohnaly až na most a potvrdil, že zvažoval vyřešit svou těžkou situaci radikálně, život ukončit."

Policisté s ním promluvili a bez fyzického zranění ho mohli předat do rukou lékařů.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy