Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Natálie Kočendová vyhrála světovou soutěž krásy, k úspěchu jí pogratulovali i zástupci Karviné

  • Karviná,

Zástupci vedení Karviné osobně pogratulovali Natálii Kočendové k vítězství na světové soutěži krásy. Dojmy ze samotné soutěže i plány do budoucnosti nám rodačka z Karviné osobně prozradila.

Miss a modelka Natálie Kočendová z Karviné před pár týdny vyhrála světovou soutěž krásy Top Model of the World. K jejímu úspěchu jí pogratuloval primátor města Jan Wolf i jeho náměstek Andrzej Bizoń.

Jan Wolf, primátor Karviné: “Já bych vám chtěl pogratulovat, popřát hodně úspěchů do budoucna a poděkovat za reprezentaci města."

Natálie se pak v rozhovoru s představiteli města s oběma podělila o své své plány a sny do budoucna a také o své dojmy ze samotné soutěže.

Natálie Kočendová, úspěšná modelka: "Jsem za to neskutečně vděčná a šťastná, protože to bylo neskutečných dvacet dní, které jsem si užila. Bylo to hodně náročné, hlavně na psychiku, ale zvládla jsem to a přinesla ten titul konečně do Česka."

Natálie si loni založila svou vlastní firmu a ráda by se teď soustředila na své podnikání, O další korunky krásy už usilovat nechce.

Natálie Kočendová, úspěšná modelka: "Už jsem asi dosoutěžila a splnila jsem si to, co jsem chtěla, další soutěže už asi nebudou, teď budu předávat 7. května korunku nové Miss Czech republic, takže se určitě koukejte."

Kromě úspěchu na světové soutěži krásy Top Model of the World obsadila Natálie třetí příčku na soutěži Miss Czech Republic 2020 a je i držitelkou titulu Miss International Czech Republic 2020.

Nahlásit chybu


K tématu
V-TRADE, s.r.o. - Bohumín
Bohumín
od 3 200 Kč/měsíc

Detail

Hakan Foods s.r.o.Karviná
Karviná
od 19 700 Kč/měsíc

Detail