Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vedení Karviné se setkalo se zástupci úspěšného Permoníku

  • Karviná,

Zástupci vedení města přivítali radnici prezidenta sborového studia permoník Petra Kazíka a sbormistryni Martinu Juríkovou, aby jim poděkovali za příkladnou reprezentaci města a také pogratulovali k dosaženému vítězství v newyorské Carnegie Hall.

Zástupci vedení města přivítali radnici prezidenta sborového studia permoník Petra Kazíka a sbormistryni Martinu Juríkovou, aby jim poděkovali za příkladnou reprezentaci města a také pogratulovali k dosaženému vítězství v newyorské Carnegie hall. Zároveň si vyslechli i poděkování ze strany permoníku za stálou finanční podporu, bez které by se třeba tato cesta za oceán nemohla uskutečnit.

Petr Kazík, prezident Sborového studia Permoník: "Pokud máme dobré informace, žádný sbor v této zemi nemá stálou podporu. Musí žádat o různé granty, my, jako jediní, máme stálou podporu města a toho si nesmírně vážíme. Už to trvá šestou sezonu, takže ve chvíli, kdy člověk může s některými prostředky počítat, tak je to velmi osvobozující a díky tomu si můžeme dovolit třeba takové výlety jako je  Carnegie Hall."
Jan Wolf, primátor Karviné: “My jsme hrozně hrdí, že máme Permoník, že jsou tak dobří, jak jsou a dělají dobré jméno našemu městu- My se snažíme je každoročně podporovat tak, jak můžeme, jak je to v našich silách a Permoník nám to vrací. Permoník je špička, takže jsme rádi za něho."

O samotné soutěži v New Yorku se podrobné informace můžete dozvědět i z pořadu Host dne, který najdete na webu Televize Polar. Permoník má letošní kalendář nabitý mnoha významnými akcemi, jako je účinkování na festivalu Colours of Ostrava nebo na Dnech Karviné. Letos je čeká ještě několik soutěží na celostátní úrovni.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail