Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinský park Boženy Němcové byl plný démonů a strašidel

  • Karviná,

Karvinský park Boženy Němcové se stal opět místem plným strašidel a nejrůznějších pohádkových bytostí. Hlavně malé děti do parku vstupovaly s odvahou a úsměvem, některým vydržel po celou dobu procházky, jiným se vytratil třeba při setkání s démony.

Zámecký park v Karviné je vyhledávané místo pro svůj klid, procházky a udržovanou zeleň. jednou ročně se ale také po setmění stává místem, kam se slétnou čarodějnice, objeví se hejkalové, duchové, zombíci a hlavně hrůzostrašní démoni. A přesto právě v tuto dobu míří pokaždé do parku davy lidí, převážně rodičů a prarodičů s dětmi. Někteří aby se pobavili, jiní, aby překonali strach.


Největší zážitek si návštěvníci odnášeli ze setkání s démony, jejichž peklo se nachází v Orlové. Hlasitý křik pekelníků se ozýval celým parkem.

démon z Orlové: "Letos jsme tu poprvé, byli jsme požádáni, abychom byli součástí této show, co tady je, děcka jsou skvělá. Přijdete zas? Jestli nás pozvou, určitě přijdeme."

I přes hrůzu nahánějící vizáž démonů se našli odvážlivci, kteří se s nimi, ale i s dalšími strašidly rádi vyfotili.

anketa: návštěvníci akce: "Vystrašil mě klaun. Čerti byli úžasní. Byla s nimi sranda." "Mě se líbilo všechno." "Bylo to tu velmi strašidelné. Líbilo se mi, jak čerti chodili s plameny, je to tu moc hezké." "Strašně se mi to líbilo, je to tady super." "Ten oheň je hezký, protože se točí a čerti jsou fajn." "Mě se to taky líbilo ten oheň, trochu jsem se bála a ještě se mi líbili červení čerti." "Nejvíc čerti se mi líbilo, jsou dobrý a líbilo se mi." "Bál si se? Ne." "Dobrý, více takových akcí by bylo třeba."

Strašidelný park organizuje Středisko volného času Juventus pravidelně.

Zdeňka Grinvalská, hlavní organizátorka akce: “Letos k nám přijela návštěva z Orlové, to jsou Krampusáci, mohli jste vidět čarodějnice, bludičku, klauny, démony a také ohňovou show od našich šermířů karvinských. Každá postavička má vymyšlenou nějakou scénku, něco říká, předvádí, lidé si tam můžou chvíli postát, ta postavička je vyzve i k nějaké spolupráci a pokračují dál."

Letošní strašidelný park navštívilo více než dva a půl tisíce lidí. V parku se strašidla sejdou opět za rok.

Nahlásit chybu


K tématu
ZENOFIAVAV s.r.o.
Český Těšín
od 25 000 Kč/měsíc

Detail

Hakan Foods s.r.o.Karviná
Karviná
od 19 700 Kč/měsíc

Detail

V-TRADE, s.r.o. - Bohumín
Bohumín
od 3 200 Kč/měsíc

Detail