Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

92letý muž doma upadl a jeho žena volala linku 158, policisté pomohli za čtyři minuty

  • Karviná,

Dramatická chvíle se odehrála v Karviné u manželů ve vysokém věku. 92letý muž doma nad ránem upadl a jeho žena zavolala pomoc na lince 158. Policisté byli na místě do čtyř minut od oznámení, muži pomohli a manžele zároveň uklidnili. Naštěstí se muž nijak nezranil.

Pomáhat a chránit není jen nápis na autě. Potvrdili to opět karvinští policisté, kteří ve čtvrtek před pátou hodnou ráno spěchali na pomoc 92letému muži.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Operační důstojník na tísňovou linku 158 přijal oznámení od 86leté ženy, která naléhavě prosila o pomoc. Oznámila, že bydlí na ulici Cihelní v Karviné Novém Městě v panelovém domě a že její 92letý manžel upadl na zem."

Žena mu nebyla schopna sama pomoci a muž se nemohl zvednout. Policisté z obvodního oddělení Karviná 1 na nic nečekali a téměř do 4 minut už byli na uvedené adrese.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Pánovi pomohli vstát a oba seniory uklidnili. Naštěstí se nikomu nestalo žádné zranění a do čtyř minut od oznámení byla celá dramatická situace pro seniory vyřešena."

Muži zákona z bytu nakonec odcházeli s úsměvem na tváři a vyslechli si velké poděkování od manželů.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy