Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Maskovaní zloději ukradli měničku peněz v karvinské samoobslužné prádelně

  • Karviná,

Dva maskovaní zloději vypáčili za bílého dne v samoobslužné prádelně v Karviné-Hranicích měničku bankovek na mince. Přestože strážníci městské policie byli na místě téměř okamžitě, pachatelům se podařilo před jejich příjezdem ujet. Na svědomí toho mají zřejmě více, případem se zabývá policie.

Samoobslužnou prádelnu v Karviné-Hranicích si za svůj cíl vybrali dva maskovaní lupiči. V ranních hodinách pomocí páčidel ukradli měničku peněz umístěnou na stěně. K jejich přímému dopadení chyběl doslova okamžik.

Petr Bičej, ředitel MP Karviná: “Policie nás pro vlastní vytíženost hlídek požádala o zákrok v samoobslužné prádelně v Karviné-Hranicích, kde měli pachatelé ukrást měničku peněz. Naše hlídka tam byla prakticky okamžitě do dvou minut. Podle svědka se jednalo o dva muže, kteří měli kukly a odjeli bílým autem směrem na kovonský most, všechny hlídky byly zalarmovány, bohužel, ty pachatele jsme už nezjistili.”
Daniela Vlčková, mluvčí PČR Karviná: "Karvinští policisté se případem velmi intenzivně zabývají a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže."

Pachatelům hrozí odnětí svobody až na dva roky.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy