Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktuálně z Karviné - Prostředky ke třídění odpadů, pozvánka na závody krasobruslení

  • Karviná,

Odbor komunálních služeb Magistrátu města Karviné vydává do vyčerpání zásob podpůrné prostředky ke třídění odpadů. Krasobruslařský klub Karviná zve veřejnost na oddílové závody přípravných družstev. V pondělí 20. března se v sále Obchodně podnikatelské fakulty uskuteční v pořadí 4. zasedání zastupitelstva města. Začíná v 15 hodin.

VÝDEJ PROSTŘEDKŮ KE TŘÍDĚNÍ ODPADŮ

Odbor komunálních služeb Magistrátu města Karviné vydává do vyčerpání zásob podpůrné prostředky ke třídění odpadů. K dispozici budou mít občané biokošíky a rozložitelné sáčky, třídící tašky na papír, sklo a kovy a novinkou jsou nálevky na plastové láhve na vysloužilý olej a tuk. Výdej se koná v úřední dny pondělí a středa od 7:30 h do 17 h v 1. patře budovy B magistrátu.

POZVÁNKA NA ODDÍLOVÉ ZÁVODY KRASOBRUSLAŘEK

Krasobruslařský klub Karviná zve veřejnost na oddílové závody přípravných družstev. Podpořit můžete malé krasobruslařky přijít ve čtvrtek 23. března, závody začínají v 16:15.

4. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA

V pondělí 20. března se v sále Obchodně podnikatelské fakulty uskuteční v pořadí 4. zasedání zastupitelstva města. Začíná v 15 hodin.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy