Aktuálně v Orlové

  • 13. září 2016,
  • 12:54,
  • Orlová,
  • Jan Varga

Reklama

Už tuto neděli se na starém náměstí v Orlové-Městě uskuteční už šestý ročník auto-moto srazu veteránů. Jako každý rok je příjezd všech strojů naplánován do desáté hodiny. Historická vozidla budou divákům k dispozici do jedenácti hodin, pak se uskuteční tradiční průjezd městem s půlhodinovou zastávkou na parkovišti u letního kina. Součástí programu bude jízda zručnosti účastníků a další akce pro děti i dospělé. K poslechu zahraje skupina Belegro.

Pokud chcete pomoci těm, kteří to potřebují, přidejte se do týmu dobrovolnické organizace ADRA. Ta pořádá ve čtvrtek 22. září nezávislé školení pro dobrovolníky. To se bude konat od 16ti hodin v prostorách Domova seniorů Pohoda. Školení má na starost nový koordinátor ADRY pro Orlovou Michal Kovár. Zájemci se na setkání dozví, jaké potřeby mají nemocní, nebo staří lidé, jak jim nejlépe pomoci a co bývá náplní případných volnočasových aktivit se seniory, handicapovanými nebo nemocnými lidmi.

Už tuto neděli proběhne v Orlové sportovní akce pohybem za zdravím. Připomínáme, že prezence účastníků proběhne od 14:00 do 14:45 hodin ve vestibulu Domu kultury. Účastníci si mohou vybrat ze tří tras, běžecké, cyklistické a nebo pěší. Slavnostní zahájen a start jednotlivých tratí proběhne od 15ti hodin.Každý startující obdrží u prezence účastnický list s dárkovými kupóny na bezplatné plavání, bruslení, slevy na tenisové kurty a další bonusy.
Líheň 2019 / soutěž amatérských hudebníků

07.03. 19:00 - 01.06. 0:00
Havířov, Stolárna Havířov a Hard Cafe Karviná

GS Caltex Czech, s.r.o.
Karviná
od 25 000 Kč

Detail

Trenkwalder a.s.
Karviná
od 20 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu