Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Základní škola v Rychvaldě má modernizovanou školní jídelnu a kuchyň

  • Rychvald,

Základní škola v Rychvaldě má po celkové rekonstrukci novou jídelnu a moderní kuchyň.

Václav Pavlík (NEZÁVISLÍ - Změna pro Rychvald), místostarosta: “Město Rychvald už v loňském roce pracovalo na tom, aby došlo k rekonstrukci školní kuchyně a školní jídelny. Obě tyto části byly ve velmi špatném stavu a už loni jsme museli investovat částku několika milionů do gastro zařízení, které bylo nevyhovující a bylo nutné zajistit kvalitní vaření v kuchyni. Největší investice přišla ale až v letošním roce, kdy jsme se pustili naplno do rekonstrukce kuchyně a přilehlých prostor, to znamená jídelny.

Modernizace školní kuchyně a jídelny byla opravdu rozsáhlá.

Václav Pavlík (NEZÁVISLÍ - Změna pro Rychvald), místostarosta: “Došlo i k jiným úpravám dispozičním s tím, že byla vybudována nová šatna. Prostory prošly rozsáhlou modernizací, částečně změnami dispozičního řešení a vybavili jsme ho zcela novým gastro vybavení. Také je zde zcela nový rozvod vody, elektroinstalace a vzduchotechnika a byl opraven výtah, který zajišťuje přesun materiálu z přízemí do kuchyně. Tato důležitá a dlouhé roky zbytečně odkládaná akce nakonec skončila jen s minimálním skluzem. Měli jsme drobné problémy při předávání, které jsme ale úspěšně vyřešili a celá investice v letošním roce přišla město na téměř patnáct milionů korun. Jak zaměstnanci, tak uživatele si nové prostory velmi pochvalují.”
Jana Valečková, vedoucí školní jídelny: “Ano jsme velmi rádi, že máme novou kuchyň. Velmi dobře se nám pracuje, všechno je moderní tak, jak má být a doufáme, že i naši strávníci budou s námi velmi spokojení.”
Václav Pavlík (NEZÁVISLÍ - Změna pro Rychvald), místostarosta: “Za vedení města jsme rádi, že se nám podařilo projekt dokončit včas a ke spokojenosti občanů a uživatelů kuchyně. Velký dík patří také vedení základní školy a všem zaměstnancům školní kuchyně, kteří po převzetí díla ve velmi krátkém čase zajistili plnou funkčnost kuchyně a začali s vařením.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy