Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Rychvaldě poděkovali učitelům mateřských a základních škol

  • Rychvald,

Květiny, malého dárku, ale o to většího poděkování se u příležitost Dne učitelů dostalo kantorům z mateřských a základních škol v Rychvaldě.

Milan Starostka (ANO), starosta Rychvaldu: “Dnes jsme na rychvaldské školy a školky roznesli učitelům květiny a nějaké drobné dárečky. Po té době, kdy byla ta doba doba covidu, tak jsme radši nějakým způsobem tohle omezili, ale chci poděkovat všem učitelům za obrovský výkon. Hlavně v té době, kdy ta pandemie řádila, kdy museli učit různým způsobem a všechno zvládali. Škola nám jede bezvadně, všechno, co je školské nám v Rychvaldě funguje a já ještě jednou hodně děkuji.”
Veronika Šrámková, učitelka 2. stupně ZŠ Rychvald: “Máme tady přátelský kolektiv, děti jsou velice milé, práce je s dětmi velice pestrá, neměnila bych. Mně učitelství baví. Učím dvanáctým rokem, na této základní škole třetím rokem.”
Daniel Cigánek, ředitel ZŠ Rychvald: “Sbor na naší škole se poměrně často obměňuje. Každý rok přichází přibližně 6 či 7 kolegů, takže není jednoduché zachovat nějakou soudržnost, ale přesto myslím, že se nám to daří. V poslední době jsme trošku posílili mužskou část kolektivu, takže aktuálně máme tuším 8 nebo 9 mužů, kteří jsou takovým příjemným prvkem v tom kolektivu. A co se týká atmosféry, tak já se domnívám, že atmosféra na škole je velmi pozitivní, přátelská, příznivá a kéž by to tak bylo i nadále.”
Nahlásit chybu


K tématu
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail