Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Těrlicku se loučili s absolventy místních škol

  • Těrlicko,

Oficiální rozlučkový ceremoniál mají za sebou těrličtí školáci, kteří v letošním roce končí docházku v místních základních školách.

Ve většině případů se jednalo o žáky devátých ročníků, ale loučili se také děti z polské školy, které vycházejí z páté třídy a do šestého ročníku budou docházet do školy v Bludovicích. Rozlučka se konala v Kulturním domě.

Vladimír Balajka, ředitel ZŠ Těrlicko: “Tak, jako každým rokem se loučíme s deváťáky, kteří chodili do naší základní školy. V našem případě to jsou dvě třídy. loučení má dvě fáze. loučíme se z titulu obce, která si pozvala všechny deváťáky, kterým poděkovala za těch 9 let, co strávili ve škole. Ve druhé fázi se loučíme s rodiči a s žáky, kteří si připravili závěrečný program. Tenhle ročník byl opravdu šikovný, s dětmi jsme byli spokojení. Samozřejmě, byly i nějaké výjimky,a le obecně tento ročník patřil k těm úspěšným jak ve vědomostních či sportovních soutěžích a měli dobré známky. Budeme neradi, že od nás odcházejí a doufám, že o ni budou rádi, že budou na naši školu mít pěkné vzpomínky.

Šárka Galačová, úřednice Obecního úřadu Těrlicko: “Co se týká rozloučení s našimi vycházejícími žáky, obec jim poskytla drobné dárky. Jsou to věcná drobnost, sladkost a dárková poukázka na nákup sportovních potřeb či oblečení.

Absolventka: “Pro rodiče máme připravené prezentační video a obec nám bude předávat pamětní listy.”

Po dopoledním setkání následoval odpoledne program s rodiči.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy