Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Těrlicku jdou do letošních komunálních voleb staronoví i úplně noví

  • Těrlicko,

Podle harmonogramu, který se téměř nemění, běží přípravy voleb také v Těrlicku na Karvinsku. V komunálních volbách tam budou volit 15 zastupitelů.

Poslední čtyři roky bylo obecní zastupitelstvo v Těrlicku rozděleno mezi 7 stran a hnutí. Z 15 mandátů získali 6 Nezávislí - Těrlická koalice. V průběhu čtyř let se však politická situace v obci změnila, některé strany nově nekandidují a vznikly nové.

Šárka Galačová, Obecní úřad Těrlicko: “Přípravy na volby do Zastupitelstva obec Těrlicko probíhají. V současné době jsou v plném proudu. Včera jsme připravovali volební lístky k distribuci, postupně je bude roznášet Česká pošta. V obci Těrlicko máme 4 volební okrsky a celkem volíme 15 členů zastupitelstva.”
Anketa: “Už mám vybráno koho budu volit. Co bych změnila? Já si myslím, že tady máme všechno hezké, na náměstí máme všechny obchody, co bychom více chtěli. Nemusíme ani do Havířova jezdit a když, tak máme místní dopravu, takže je to úžasné.”
Anketa: “K volbám nepůjdu, protože mne neoslovil nikdo, komu bych mohl dát svůj hlas.”
Anketa: “Já tedy k volbám určitě půjdu, půjde celá rodinka. V Těrlicku se mi líbí, jsem tady ráda, spokojená tak nevím, co bych vám k tomu více řekla. Samozřejmě mám různé tipy na lidi, o kterých vím, že jsou dobří, že pracují a něco jsou pro obec schopni udělat, tak těm budu dávat hlas.”
Anketa: “Chodím pravidelně k volbám, půjdu i letos, protože to je povinnost k tomu, aby se nám tady dobře žilo. Protože, pokud si zvolíme dobré vedení, tak se nám tady bude dobře žít.”

O tom, jak komunální volby v Těrlicku dopadly, budeme informovat v sobotu 24. září odpoledne ve volebním vysílání.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy