Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Chlapec po pádu z pátého patra bojuje o život

Lékaři ve Fakultní nemocnici v Ostravě bojují o život chlapce, který vypadl v Havířově z pátého patra. Zda se 14letý hoch rozhodl ukončit svůj život, šetří policie. Kamarádi tvrdí, že měl psychické problémy.

Velká tragédie se stala ve středu večer v Havířově na Letní ulici. Z pátého patra vypadl teprve 14letý chlapec. Záchranáři mu na místě poskytli první pomoc a následně byl hoch s těžkými zraněními přeložen do vrtulníku.

“14letý hoch byl po pádu z výšky ve vážném stavu a prvotní lékařské vyšetření svědčilo pro mnohočetná, život ohrožující poranění. Dítěti byla poskytnuta kompletní přednemocniční neodkladná péče, včetně uvedení do umělého spánku, intubace a připojení k přístrojem řízené ventilaci,” uvedl mluvčí ZZS MKS Lukáš Humpl.

Z tragické události byli zdrceni kamarádi chlapce. Ten měl prý psychické problémy. Děti však netušily, že to je tak vážné.

“Já jsem vlastně věděla, že si chce něco udělat, protože jsem něco slyšela. Ignorovala jsem to. On mi říkal, že ho všichni ignorují a nemá ho nikdo rád,” popsala jedna z kamarádek chlapce.

Za jakých okolností k pádu chlapce došlo, šetří policie.

“V současné době policisté prověřují okolnosti celého případu. Případné zavinění a zda se někdo podílel, či nepodílel na nešťastné události,” řekla mluvčí PČR Karviná Zlatuše Viačková.

Ve čtvrtek odpoledne mluvčí fakultní nemocnice uvedla, že chlapec zůstává i nadále ve vážném zdravotním stavu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy