Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Chlapec po pádu z pátého patra bojuje o život

Lékaři ve Fakultní nemocnici v Ostravě bojují o život chlapce, který vypadl v Havířově z pátého patra. Zda se 14letý hoch rozhodl ukončit svůj život, šetří policie. Kamarádi tvrdí, že měl psychické problémy.

Velká tragédie se stala ve středu večer v Havířově na Letní ulici. Z pátého patra vypadl teprve 14letý chlapec. Záchranáři mu na místě poskytli první pomoc a následně byl hoch s těžkými zraněními přeložen do vrtulníku.

“14letý hoch byl po pádu z výšky ve vážném stavu a prvotní lékařské vyšetření svědčilo pro mnohočetná, život ohrožující poranění. Dítěti byla poskytnuta kompletní přednemocniční neodkladná péče, včetně uvedení do umělého spánku, intubace a připojení k přístrojem řízené ventilaci,” uvedl mluvčí ZZS MKS Lukáš Humpl.

Z tragické události byli zdrceni kamarádi chlapce. Ten měl prý psychické problémy. Děti však netušily, že to je tak vážné.

“Já jsem vlastně věděla, že si chce něco udělat, protože jsem něco slyšela. Ignorovala jsem to. On mi říkal, že ho všichni ignorují a nemá ho nikdo rád,” popsala jedna z kamarádek chlapce.

Za jakých okolností k pádu chlapce došlo, šetří policie.

“V současné době policisté prověřují okolnosti celého případu. Případné zavinění a zda se někdo podílel, či nepodílel na nešťastné události,” řekla mluvčí PČR Karviná Zlatuše Viačková.

Ve čtvrtek odpoledne mluvčí fakultní nemocnice uvedla, že chlapec zůstává i nadále ve vážném zdravotním stavu.
Vánoční koncerty Miroslava Beinhauera

13.12. 17:00
Celý MS kraj, Zámek Hradec nad Moravicí - Velká dvorana

The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

XEVOS Solutions s.r.o.;.

od 25 000 do 60 000 Kč/měsíc

Detail

PRUMHOR, spol. s r.o.

od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

MISTR KV s.r.o. - 000

od 17 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků