Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Ostravě je největší fitness centrum v České republice

Na podzim se rychle krátí dny a po přechodu času na zimní se už mnozí z nás vracejí domů z práce za tmy. To pro spoustu lidí znamená omezení pohybu a sportování. Nemusí to tak ale být. Nyní je ten správný čas začít navštěvovat fitness centra, kde se v dnešní době dají provozovat téměř všechny sportovní aktivity, podobné těm venkovním.

V posledních dnech se stmívá kolem půl páté a je chladno. Kdo byl zvyklý odpoledne například jezdit na kole nebo běhat a nemá rád tmu, měl by vyzkoušet přes zimu cvičení ve fitcentrech. Může si vybrat podle lokality, kde bydlí ale i podle vybavení či zaměření. V Ostravě je největší výběr ve Fitparku ve Vítkovicích, kde je na ploše 2200 metrů čtverečních 160 strojů, ale třeba i badminton nebo sauna. "V našem fitcentru nabízíme také širokou kardio zónu. Máme asi 20 běžících pásů, máme orbitreky, vesla i lana. Pro lidi, kteří už nechodí cvičit ven, je to skvělá varianta," popisuje trenérka Martina Galajdová.

Oblíbené je v poslední době také crossfitové cvičení, kde za hodinu procvičíte celé tělo, ale také zlepšíte kondici. "Hodina vždy začíná zahřátím, pak se jede silová část a nácvik techniky a poslední částí tréninku je kondiční fáze," vysvětluje trenér crossfitu Tomáš Bystroň.

Ve Vítkovicích se připravuje i jeden z našich nejlepších kulturistů Ondřej Kmošťák. Profesionál, který už má na svém kontě mnoho úspěchů v disciplíně physique. "Fitpark je jedním z mála fitek, tady v okolí jediné, kde je vždy dostatek strojů i místa na to, abych odjel svůj trénink,"  říká Ondřej Kmošťák vítěz Arnold Classic 2017.

Pokud se bojíte, že nebudete umět na strojích cvičit, každé fitnesscetrum nabízí profesionální trenéry, kteří se vám budou rádi věnovat nebo můžete jít na skupinové lekce. Tak neváhejte a přijďte se poradit. Jistě se najde něco, co vás bude bavit. 

Nahlásit chybu
Zvar-Va Montáže s.r.o.;
Ostrava
od 19 700 Kč/měsíc

Detail

DELTA facility, s.r.o. - pracoviště
Frýdlant nad Ostravicí
od 8 650 Kč/měsíc

Detail

DELTA facility, s.r.o. - Hasičská zbrojnice Ostrava - Zábřeh
Ostrava
od 8 650 Kč/měsíc

Detail