Ocelářské derby ovládl Třinec a vede celou extraligu

Už podruhé v letošní sezóně se utkaly oba ocelářské týmy z našeho kraje. Tentokrát hostil Třinec Vítkovice a i napodruhé zvítězil. Oceláři tak i po nedělním zápase vedou extraligu a Vítkovice jsou třetí jen o horší skóre za Libercem. Fandové ostravského týmu si až do úterka mohou v aukci koupit originální hrané dresy .

Vyprodaná Werk Aréna v Třinci, tedy 5200 diváků, hnalo do útoku domácí hráče proti hostujícím Vítkovicím.  Ostravský tým chtěl konečně prolomit špatnou bilanci. Vždyť z posledních osmi zápasů prohráli v Třinci sedm krát. Měli ale smůlu. V cestě jim totiž kromě výborného gólmana Hrubce, stál Kanaďan Werek. Střelil oba góly a třetí přidal do prázdné brány Dravecký. "Byl to super zápas a já jsem se dobře cítil. Jsem rád, že jsem dal dva góly. Mám rád rivalitu. Patří to k hokeji," říká útočník HC Oceláři Třinec Ethan Werek.

Smutným hrdinou byl gólman hostí Bartošák, který si připsal 30 zákroků, ale nestačilo to. "Udělal jsem dvě hrubky. Při prvním gólu jsem si to místo nepokryl, nečekal jsem, že to takhle vystřelí. U druhé branky jsem trochu podváděl. Viděl jsem sjíždějícího hráče do prázdné brány, tak jsem čekal, že to ještě přihraje. Místo toho to vystřelil."

V neděli ještě porazil Třinec Spartu a Vítkovice naplno bodovali v Karlových Varech. Fandové ostravského celku mají nyní výjimečnou možnost koupit si v aukci do úterý dresy svých idolů. "Je to sada dresů, ve které bojovali hokejisté Vítkovic o body," říká prezident HC Vítkovice Petr Handl.

Na tabulku extraligy je nyní krásný pohled . Třinec jí vede a Vítkovice jsou třetí jen o horší skóre za Libercem. 
Tři v háji / divadelní představení

04.03. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Spisovatelé do knihoven: Kateřina Rudčenková / beseda

05.03. 18:00
Celý MS kraj, Knihovna, Bílovec

Spisovatelé do knihoven: Radek Malý / beseda

10.03. 18:00
Celý MS kraj, Knihovna, Bílovec

TORINA CZ, s.r.o. - Praha-východ

od 15 000 do 17 000 Kč/měsíc

Detail

GEORGIOUS s.r.o. - kat. území

od 14 600 Kč/měsíc

Detail

LUTO Automotive CZ, s.r.o. - 04

od 20 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků