Reklama

Fanoušci se mohou těšit na MS v para hokeji v Ostravě

Na přelomu dubna a května se v Ostravě uskuteční jedna z nejvýznamnějších sportovních událostí roku 2019. Fanoušci se mohou těšit na nejlepší světové týmy v para hokeji, které se utkají o titul mistrů světa. Do elitní skupiny A patří i naše reprezentace. Ambasadorem turnaje je slavný brankář Dominik Hašek.

Reklama

Nejlepší světový para hokej mohou na vlastní oči uvidět fanoušci v Ostravě už od 27. dubna. Začíná totiž MS světa a nebude chybět žádný ze světových týmů, včetně těch nejlepších USA a Kanady. Do Ostravy se vrcholový para hokej vrací po deseti letech. "Větší hala znamená větší komfort. Můžeme vybudovat aktivní fan zónu, můžeme vybudovat zajímavou zónu i pro hráče, protože pro hráče je důležité, aby si mistrovství užili," říká předseda organizačního týmu MS v para hokeji Jiří Šindler.

Záštitu nad turnajem převzal legendární gólman Dominik Hašek, který si pohyb na sáňkách vyzkoušel na vlastní kůži. "Já ty kluky, kteří mají handicap, obdivuji a když jsem dostal tu možnost mistrovství podpořit, neváhal jsem," říká ambasador mistrovství Dominik Hašek.

Součástí mistrovství světa bude i bohatý program pro fanoušky. Budou si například moci para hokej vyzkoušet. Turnaj podporuje Ostrava i kraj. "My neděláme rozdíl mezi postiženými a zdravými. Chceme podporovat všechny sporty," uvádí primátor Ostravy Tomáš Macura a hejtman Ivo Vondrák ho doplňuje: "Sport je to, co povzbuzuje lidi k pohybu a upevňuje v charakteru, takže já si myslím, že je to důležité."

Vstupné na mistrovství světa bude symbolické a tak si nějaký zápas určitě vyberte a přijeďte. Bude to stát za to. 
Mateřská škola Rýmařov, Jelínkova 3, příspěvková organizace
Bruntál
od 20 000 Kč

Detail

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 29 020 Kč do 35 540 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Dny NATO spolu s Radegastem

Více PR článků
Zavřít reklamu