Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na Karvinsku se odehrála divoká policejní honička

Policisté speciální pořádkové jednotky pronásledovali na Karvinsku rychle jedoucí vozidlo. Jak později ukázaly testy, řidič byl pod vlivem drog.

Hlídka speciální pořádkové jednotky si v sobotu okolo půl druhé hodiny ranní, v Karviné na třídě. 17. listopadu, všimla rychle jedoucího osobního vozidla značky Peugeot. „Policisté se vozidlo pokusili zastavit, na což však řidič nereagoval a začal ujíždět směrem na Havířov. Při pronásledování řidič ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu a na zvukové a světelné výzvy s nápisem STOP nereagoval,“ uvedl k události tiskový mluvčí policie Petr Směták.

Pronásledování skončilo přibližně po dvaceti minutách v obci Těrlicko, kde řidič najel na chodník a následně byl zablokován policejním vozidlem. Muž z vozidla začal utíkat a po krátkém pronásledování byl policisty omezen na osobní svobodě. “U muže byla nalezena zbraň, plynová pistole, a nůž. Muž se dobrovolně podrobil orientačnímu testu na zjištění přítomnosti omamných nebo psychotropních látek s pozitivním výsledkem, následné lékařské vyšetření odmítl,“ dodal Petr Směták.

Foto: Policie ČR

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy