Na Karvinsku se odehrála divoká policejní honička

Policisté speciální pořádkové jednotky pronásledovali na Karvinsku rychle jedoucí vozidlo. Jak později ukázaly testy, řidič byl pod vlivem drog.

Hlídka speciální pořádkové jednotky si v sobotu okolo půl druhé hodiny ranní, v Karviné na třídě. 17. listopadu, všimla rychle jedoucího osobního vozidla značky Peugeot. „Policisté se vozidlo pokusili zastavit, na což však řidič nereagoval a začal ujíždět směrem na Havířov. Při pronásledování řidič ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu a na zvukové a světelné výzvy s nápisem STOP nereagoval,“ uvedl k události tiskový mluvčí policie Petr Směták.

Pronásledování skončilo přibližně po dvaceti minutách v obci Těrlicko, kde řidič najel na chodník a následně byl zablokován policejním vozidlem. Muž z vozidla začal utíkat a po krátkém pronásledování byl policisty omezen na osobní svobodě. “U muže byla nalezena zbraň, plynová pistole, a nůž. Muž se dobrovolně podrobil orientačnímu testu na zjištění přítomnosti omamných nebo psychotropních látek s pozitivním výsledkem, následné lékařské vyšetření odmítl,“ dodal Petr Směták.

Foto: Policie ČR
Otazník jménem Jan Masaryk / přednáška Pavla Carbola

Dnes 17:00 - 19:44
Celý MS kraj, Knihovna, Baška

II. Bílovecký swap / výměnný bazar s oblečením

26.10. 9:00 - 23.10. 19:44
Celý MS kraj, Knihovna, Bílovec

Strašidelný průvod se světýlky

08.11. 17:00 - 23.10. 19:44
Celý MS kraj, Kulturní dům, Baška

Martin Kolek s.r.o.
Karviná
od 16 280 Kč do 35 000 Kč

Detail

ELANDOMY s.r.o.
Karviná
od 13 500 Kč

Detail

Vězeňská služba České republiky
Opava
od 26 100 Kč do 38 100 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu