Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na Karvinsku se odehrála divoká policejní honička

Policisté speciální pořádkové jednotky pronásledovali na Karvinsku rychle jedoucí vozidlo. Jak později ukázaly testy, řidič byl pod vlivem drog.

Hlídka speciální pořádkové jednotky si v sobotu okolo půl druhé hodiny ranní, v Karviné na třídě. 17. listopadu, všimla rychle jedoucího osobního vozidla značky Peugeot. „Policisté se vozidlo pokusili zastavit, na což však řidič nereagoval a začal ujíždět směrem na Havířov. Při pronásledování řidič ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu a na zvukové a světelné výzvy s nápisem STOP nereagoval,“ uvedl k události tiskový mluvčí policie Petr Směták.

Pronásledování skončilo přibližně po dvaceti minutách v obci Těrlicko, kde řidič najel na chodník a následně byl zablokován policejním vozidlem. Muž z vozidla začal utíkat a po krátkém pronásledování byl policisty omezen na osobní svobodě. “U muže byla nalezena zbraň, plynová pistole, a nůž. Muž se dobrovolně podrobil orientačnímu testu na zjištění přítomnosti omamných nebo psychotropních látek s pozitivním výsledkem, následné lékařské vyšetření odmítl,“ dodal Petr Směták.

Foto: Policie ČR
Vratimovské Kino pod širákem: Teroristka

Zítra
Celý MS kraj, Vratimov – Horní Datyně, hřiště TJ Horní Datyně u Kulturního domu

Herní odpoledne v Bílovci

20.08. 13:00
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

Vratimovské Kino pod širákem: Ženy v běhu

22.08. 21:00
Celý MS kraj, Vratimov, U Hospůdky Meteor pod fotbalovým hřištěm

Střední škola obchodu a služeb, Teplice, příspěvková organizace

od 30 930 do 40 320 Kč/měsíc

Detail

GET STYLE s.r.o. - pracoviště

od 120 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků