Na Karvinsku se odehrála divoká policejní honička

Policisté speciální pořádkové jednotky pronásledovali na Karvinsku rychle jedoucí vozidlo. Jak později ukázaly testy, řidič byl pod vlivem drog.

Hlídka speciální pořádkové jednotky si v sobotu okolo půl druhé hodiny ranní, v Karviné na třídě. 17. listopadu, všimla rychle jedoucího osobního vozidla značky Peugeot. „Policisté se vozidlo pokusili zastavit, na což však řidič nereagoval a začal ujíždět směrem na Havířov. Při pronásledování řidič ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu a na zvukové a světelné výzvy s nápisem STOP nereagoval,“ uvedl k události tiskový mluvčí policie Petr Směták.

Pronásledování skončilo přibližně po dvaceti minutách v obci Těrlicko, kde řidič najel na chodník a následně byl zablokován policejním vozidlem. Muž z vozidla začal utíkat a po krátkém pronásledování byl policisty omezen na osobní svobodě. “U muže byla nalezena zbraň, plynová pistole, a nůž. Muž se dobrovolně podrobil orientačnímu testu na zjištění přítomnosti omamných nebo psychotropních látek s pozitivním výsledkem, následné lékařské vyšetření odmítl,“ dodal Petr Směták.

Foto: Policie ČR
Agatha Christie: Vražda v Orient expresu / premiéra inscenace

25.01. 17:30
Celý MS kraj, Těšínské divadlo, Český Těšín

Dětský Karneval v Bašce

26.01. 15:00
Celý MS kraj, Hostinec U Čendy, Baška

Country bál v Bašce

08.02. 19:00
Celý MS kraj, Hostinec U Čendy, Baška

ChacharNet s.r.o.
Ostrava-město
od 106 Kč do 150 Kč

Detail

INVOLVEX TRADE s.r.o.
Ostrava-město
od 17 800 Kč

Detail

HUSA Restaurant s. r. o.
Ostrava-město
od 16 100 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků