Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Preventivní akce podpořila bezpečnost motocyklistů

V Moravskoslezském kraji se v neděli uskutečnil 2. ročník preventivní akce „Začněme spolu aneb kolama dolů“. Tento preventivní projekt se zaměřuje na bezpečnost řidičů motocyklů, kteří mají možnost zdokonalit své dovednosti na uzavřeném polygonu pod dohledem zkušených instruktorů a dopravních policistů.

Realizaci akce zajistilo Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje. Samotný projekt připravilo Ředitelstvím služby dopravní policie PP ČR ve spolupráci s Asociací center pro zdokonalovací výcvik řidičů AČR. „Součástí akce byla i společná jízdy řidičů motocyklů za doprovodu dopravních policistů,“ informoval tiskový mluvčí policie Petr Směták.

Výjezd startoval v 10 hodin od Národního památníku II. světové války v Hrabyni. Společná jízda se uskutečnila na stanovené trase a byla ukončena na polygonu v Centru bezpečné jízdy LIBROS v Ostravě Přívoze. Zde na ploše polygonu, za účasti řidičů motocyklů, proběhly názorné ukázky bezpečné jízdy a aktivní trénink bezpečné jízdy pro jednotlivce. Cílem této akce je zprostředkování praktického vzdělávání a zdokonalování řidičů motocyklů, osvojování si základů bezpečné jízdy a procvičení si ovládání motocyklu v možných krizových situacích v uzavřeném prostoru polygonu.

Zdroj: Policie ČR
The Backwards: World Beatles Show / koncert

20.11. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

PAUL LANGE - OSTRAVA, s.r.o.

od 20 000 do 26 000 Kč/měsíc

Detail

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková or

od 30 930 do 40 320 Kč/měsíc

Detail

Základní škola a Mateřská škola, Vrchlabí, Krkonošská 230

od 30 930 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků