Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

PÁTRÁNÍ: V Radvanicích nalezli mrtvého cyklistu, jeho kolo zmizelo neznámo kam

Ostravští kriminalisté prověřují veškeré okolnosti týkající se nehody cyklisty, který byl v pátek v noci nalezen na komunikaci bez známek života.

Ostravští kriminalisté prověřují veškeré okolnosti týkající se nehody cyklisty, který byl v pátek v noci nalezen na komunikaci bez známek života. "Muž (41let) jel na jízdním kole v pátek 20. září 2019 ve 23:30 hodin v Ostravě - Radvanicích po ulici Těšínské. V místě klesání komunikace, ze směru od ulice Nad Kaplí k ulici Na Štěpnici, byl u jednoho z domů nalezen zraněn, bez známek života. Jízdní kolo na místě nebylo," upřesňuje mluvčí PČR MSK Soňa Štětínská.

Kriminalisté se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při zjištění dalších informací k nehodovému ději a současně kolu. Apel je směřován nejen projíždějícím motoristům, ale také osobám nacházejícím se v místě kolize nebo v jeho blízkosti v uvedené době. Současně policisté pátrají po jízdním kole značky MAXBIKE, které mělo název značky na samotném rámu, přičemž rám byl černý v kombinaci se žlutou barvou. "Jakékoliv informace mohou občané volat kriminalistovi Městského ředitelství policie Ostrava por. Sajdokovi, telefon 974 726 273. Informace je možné sdělit také na bezplatné lince Policie ČR 158," dodává Soňa Štětínská.
The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. Vyškov II

od 18 000 do 22 000 Kč/měsíc

Detail

NAT + K s.r.o. - okres Český Krumlov

od 15 200 do 15 400 Kč/měsíc

Detail

ČEA Jobs Consulting s.r.o. - Jirny

od 18 600 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků