Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Auto na střeše, pět zraněných a vyprošťovací speciál na místě. Nehoda na Novojičínsku dala hasičům zabrat, pět lidí muselo do nemocnice

Tři jednotky hasičů byly v sobotu 26. října 2019 pět minut po půl desáté dopoledne vyslány k dopravní nehodě dvou osobních automobilů na silnici I/57 v katastru obce Hladké Životice na Novojičínsku.

"Na místo v první fázi zásahu vyjeli hasiči ze stanice HZS MSK v Bílovci a dobrovolná jednotka města Studénka. Po příjezdu k události už pečovali zdravotníci o celkem pět osob, všechny byly postupně převezeny do nemocnice. Hasiči na místě provedli protipožární opatření na havarovaných automobilech a zasypali sorbentem provozní kapaliny uniklé na komunikaci. Jedno z vozidel skončilo na střeše mimo vozovku, velitel zásahu si proto na místo povolal vyprošťovací speciál ze stanice HZS MSK v Novém Jičíně, který pomohl s otočením zpět na kola. Teprve poté bylo možno provést odpojení akumulátoru a definitivně vyloučit hrozbu úniku provozních kapalin. Hasiči se na své základny mohli vrátit krátce před polednem, po celou dobu zásahu byl provoz na silnici řízen kyvadlově policisty," píše k zásahu mluvčí HZS MSK Jakub Kozák.

foto a text: HZS MSK
The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

CISCO SYSTEMS (Czech Republic) s.r.o. [1]

od 80 000 Kč/měsíc

Detail

BRENA-CZ s.r.o., pracoviště Drůbežářský závod Klatovy

od 16 700 Kč/měsíc

Detail

Grand Hotel Marienbad Betriebs s.r.o. -001

od 25 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků