Jágr vyprodal Ostravar Arénu. Hrál i s natrženým svalem

To, co se v sezóně daří hokejistům Vítkovic pouze v play off, dokázal nyní Jaromír Jágr už v listopadu. Ostravská Ostravar Aréna byla vyprodaná do posledního místečka. Legendární hokejista to dobře věděl a protože fanoušky nechtěl zklamat, nastoupil i se zraněným svalem.

Už více než hodinu před nedělním zápasem Vítkovic s Kladnem, se kolem mantinelů v Ostravar Aréně tísnily davy fanoušků s mobily v ruce a zuřivě si fotily Jaromíra Jágra při rozbruslení. Tato megastar světového hokeje přilákala do beznadějně vyprodané haly 9833 diváků.  Jágr se den před utkáním zranil, ale nechtěl diváky zklamat a tak i přes bolest nastoupil. "Já si toho nesmírně vážím. Je to taková odměna zato, co jsem tomu hokeji obětoval.Lidi to vnímají a já si to strašně moc cením. Pokaždé, když jdu na led, snažím se udělat maximum a chci jít příkladem. Vím, že je tady spousta malých dětí," přemýšlí Jaromír Jágr.

Zatímco Kladno je na vyprodané stadiony zvyklé, pro Vítkovice to byla v letošní sezóně nová zkušenost. "Bylo to příjemné, bylo vyprodáno, diváci fandili," pochvaluje si atmosféru vítkovický Ondřej Roman.

V prvních dvou třetinách to vypadalo slibně, že se domácí před plnou halou vytáhnou vítězstvím, ale nakonec to bylo jinak. Krátce před koncem závěrečné třetiny Kladno vyrovnalo na 3:3 a v prodloužení vstřelilo vítězný gól. "Začátek byl od nás vlažný, ale ve třetí třetině jsme se do toho dostali a se štěstím jsme vyhráli," říká kapitán Kladna Jakub Strnad. 

I když fandové Vítkovic mohli být zklamaní, většina z nich se přišla podívat na Jaromíra Jágra a toho viděli, takže se spokojili i s prohrou v prodloužení za 1 bod. Vítkovice tak zůstávají na 9 místě tabulky. 
Hudební výlety: Advent s hlubokými žesti České filharmonie

Dnes 15:00 - 11:06
Celý MS kraj, Kostel Božího těla, Jablunkov

Hudební výlety: Advent s hlubokými žesti České filharmonie

Dnes 18:30 - 11:06
Celý MS kraj, Farní kostel sv. Jana Křtitele, Sudice

SOUZNĚNÍ - Festival adventních zvyků, koled a řemesel

12.12. 18:00 - 15.12. 20:00
Celý MS kraj, FM, Kunčice p. O, Ostrava, Kozlovice, Frenštát p. R.

Klaus Union CZ a.s.
Bruntál
od 30 000 Kč do 35 000 Kč

Detail

Základní škola a Mateřská škola Široká Niva, okres Bruntál, příspěvková organizace
Bruntál
od 25 000 Kč

Detail

HOBES, spol. s r. o.
Bruntál
od 17 000 Kč do 24 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků