Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Jágr vyprodal Ostravar Arénu. Hrál i s natrženým svalem

To, co se v sezóně daří hokejistům Vítkovic pouze v play off, dokázal nyní Jaromír Jágr už v listopadu. Ostravská Ostravar Aréna byla vyprodaná do posledního místečka. Legendární hokejista to dobře věděl a protože fanoušky nechtěl zklamat, nastoupil i se zraněným svalem.

Už více než hodinu před nedělním zápasem Vítkovic s Kladnem, se kolem mantinelů v Ostravar Aréně tísnily davy fanoušků s mobily v ruce a zuřivě si fotily Jaromíra Jágra při rozbruslení. Tato megastar světového hokeje přilákala do beznadějně vyprodané haly 9833 diváků.  Jágr se den před utkáním zranil, ale nechtěl diváky zklamat a tak i přes bolest nastoupil. "Já si toho nesmírně vážím. Je to taková odměna zato, co jsem tomu hokeji obětoval.Lidi to vnímají a já si to strašně moc cením. Pokaždé, když jdu na led, snažím se udělat maximum a chci jít příkladem. Vím, že je tady spousta malých dětí," přemýšlí Jaromír Jágr.

Zatímco Kladno je na vyprodané stadiony zvyklé, pro Vítkovice to byla v letošní sezóně nová zkušenost. "Bylo to příjemné, bylo vyprodáno, diváci fandili," pochvaluje si atmosféru vítkovický Ondřej Roman.

V prvních dvou třetinách to vypadalo slibně, že se domácí před plnou halou vytáhnou vítězstvím, ale nakonec to bylo jinak. Krátce před koncem závěrečné třetiny Kladno vyrovnalo na 3:3 a v prodloužení vstřelilo vítězný gól. "Začátek byl od nás vlažný, ale ve třetí třetině jsme se do toho dostali a se štěstím jsme vyhráli," říká kapitán Kladna Jakub Strnad. 

I když fandové Vítkovic mohli být zklamaní, většina z nich se přišla podívat na Jaromíra Jágra a toho viděli, takže se spokojili i s prohrou v prodloužení za 1 bod. Vítkovice tak zůstávají na 9 místě tabulky. 


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků