Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Osobní vůz v Mostech u Jablunkova srazil chodce, řidič nezastavil a ujel

Policisté pátrají po řidiči, který v Mostech u Jablunkova před několika dny srazil chodce. Řidiči nezastavil a aniž by poškozenému poskytl první pomoc, ujel směrem ke státní hranici se Slovenskem. Chodec naštěstí utrpěl jen lehká zranění.

"K nehodě došlo dne 6. prosince 2019 v obci Mosty u Jablunkova kolem půl osmé hodiny ranní na silnici II/474. Řidič osobního motorového vozidla bílé barvy jedoucího ze směru od obce Jablunkov vyjel vpravo mimo komunikaci, kde na chodníku svou pravou přední částí vozidla srazil chodce. Z místa činu následně ujel směrem ke státní hranici se Slovenskou republikou, aniž by poškozenému poskytl první pomoc. Chodec tímto střetem utrpěl lehká zranění.
Policie České republiky žádá případné svědky, taktéž řidiče projíždějících osobních motorových vozidel, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace, především k průběhu této dopravní nehody, aby se obrátili na Dopravní inspektorát Třinec, skupinu vyšetřování dopravních nehod, a to na telefonní číslo 974 742 259, 974 742 250, dále na linku 158 či sdělili informace osobně na nejbližší policejní služebnu" píše v tiskové zprávě mluvčí PČR Karolína Bělunková.

Na fotografii je podle policie auto možného účastníka nehody.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků