Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na nádraží ve Frýdlantu n. O. srazil vlak ženu, vrtulník ji transportoval do FN

Posádky zdravotnické záchranné služby byly dnes ráno volány ke střetu osobního vlaku s chodcem na Frýdeckomístecku. Informaci o události převzali pracovníci krajského zdravotnického operačního střediska několik minut před sedmou hodinou.

Na vlakové nádraží ve Frýdlantu nad Ostravicí, kde k události došlo, ihned vyjely dva pozemní týmy zdravotnické záchranné služby a vyslán byl i vrtulník letecké záchranné služby z Ostravy.

"Třiašedesátiletá žena byla po střetu se soupravou motorového osobního vlaku při vědomí. Prvotní lékařské vyšetření však ukázalo vážná poranění dolní a horní končetiny. Posádky ZZS pacientce zajistily žilní vstup a zahájily podávání potřebných léků, ošetřily zraněné končetiny, zajistily tepelný komfort a provedly i další opatření v rámci přednemocniční neodkladné péče," sdělil mluvčí ZZS MS kraje Lukáš Humpl.

Žena byla převzata na palubu vrtulníku a letečtí záchranáři zajistili její šetrný transport do ostravské Fakultní nemocnice. Předali ji na tamním urgentním příjmu.
Vítání svátků jara v Bašce

04.04. 09:00
Celý MS kraj, Hostinec U Čendy, Baška

ZRUŠENO!!!Velikonoční jarmark v Bílovci

04.04. 09:00
Celý MS kraj, Zámecké nádvoří, Bílovec

INTERBOR s.r.o. - okres Pardubice

od 16 200 do 16 800 Kč/měsíc

Detail

Farma Martínkovice spol. s r.o.

od 16 100 do 22 000 Kč/měsíc

Detail

MISKORPION, družstvo - PRAHA

od 15 400 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků