Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na nádraží ve Frýdlantu n. O. srazil vlak ženu, vrtulník ji transportoval do FN

Posádky zdravotnické záchranné služby byly dnes ráno volány ke střetu osobního vlaku s chodcem na Frýdeckomístecku. Informaci o události převzali pracovníci krajského zdravotnického operačního střediska několik minut před sedmou hodinou.

Na vlakové nádraží ve Frýdlantu nad Ostravicí, kde k události došlo, ihned vyjely dva pozemní týmy zdravotnické záchranné služby a vyslán byl i vrtulník letecké záchranné služby z Ostravy.

"Třiašedesátiletá žena byla po střetu se soupravou motorového osobního vlaku při vědomí. Prvotní lékařské vyšetření však ukázalo vážná poranění dolní a horní končetiny. Posádky ZZS pacientce zajistily žilní vstup a zahájily podávání potřebných léků, ošetřily zraněné končetiny, zajistily tepelný komfort a provedly i další opatření v rámci přednemocniční neodkladné péče," sdělil mluvčí ZZS MS kraje Lukáš Humpl.

Žena byla převzata na palubu vrtulníku a letečtí záchranáři zajistili její šetrný transport do ostravské Fakultní nemocnice. Předali ji na tamním urgentním příjmu.
The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

I&C Energo a.s. - Klášterec nad Ohří

od 24 000 Kč/měsíc

Detail

BEST CASING s.r.o.

od 20 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků